01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

11Проходять роки… Усе далі в історію відходять жорстокі битви II Світової війни, у яких наш народ проявив нечувану героїчну мужність, здійснив неповторний подвиг, який став легендою. Імена солдатів – захисників викарбувані золотими літерами на могильних плитах, біля Вічного вогню, на монументах Слави, обелісках. А ще братські могили – мільйони загиблих. Вони будуть вічно жити на героїчних сторінках історії перемоги над фашизмом. Це наша історія… Це наша пам'ять… Це невмируща пам'ять поколінь. Ми пам’ятаємо…

До Вічного вогню урочистою факельною ходою в День пам׳яті і примирення у II Світовій війні студенти й працівники коледжу пройшли до Пагорба Слави, щоб низько вклонитися всім загиблим солдатам тієї страшної війни, усім, хто допомагав здобувати Перемогу своєю посильною працею. До факельної ходи, ініційованої коледжем, приєдналися воїни АТО, учні ліцею, шкіл, жителі міста та представники керівних органів району. Запалені учнівською молоддю лампадки додали до факельної ходи ще більших емоцій, вражень, урочистості. Це як засторога всім ворогам: ми – єдині і нездолан.

01 02 03 04 05

Покладання квітів біля Вічного вогню, відблиски вогників лампадок та факелів, які посіли своє місце на Пагорбі Слави, а ще - театралізоване глибокопроникливе дійство-реквієм стали справжнім ідейним гімном в ім׳я торжества й перемоги Добра, Миру, Нескореності.

Україна понад усе! Слава героям! Слава Україні!

06 07 08 09 10 11 12 13

Додати коментар

Захисний код
Оновити