01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

1У рамках декади циклової комісії 27 березня 2018 року в групі ЕС-34 був проведений бінарний відкритий урок на тему «Контроль і ревізія грошових коштів і розрахунків з підзвітними особами на підприємстві малого бізнесу». Занаття було проведено викладачами, Кутовою Оленою Олександрівною та Дедковою Оксаною Сергіївною.

Заняття було проведено у вигляді ділової гри, де за участі керіника, головного бухгалтера, касира та ревізорів було відтворено виробничу ситуацію на підприємстві.

Урок відвідали : Копійченко Надія Олександрівна, Даценко Тетяна Автономівна, Липкань Олена Вікторівна ,Завірюха Валентин Петрович, Заболотній Юрій Леонідович, Харченко Олександр Олегович, Іванова Валентина Василівна, Бабій Ірина Сергіївна та лаборант Харченко Володимир Олександрович.

2 3


Додати коментар

Захисний код
Оновити