01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

2 00219 березня в рамках декади циклової комісії спеціальних і профілюючих дисциплін було проведено конкурс-гру «Кращий за професією» серед студентів групи ЕС-34. У конкурсі брали учать 5 представників групи: Брижатюк Дарина, Мартинюк Кристіна, Наталич Інна, Томченко Анастасія та Чернуха Лілія.

Конкурс-гра складалася з 6-ти турів, у яких усі учасники проявили себе як гарні фахівці та всебічно розвинуті особистості.

Завдяки викладачам Бабій І.С. та Івановій В.В., які підготували захід, конкурс пройшов на належному рівні. Присутні студенти з цікавістю спостерігали за виконанням завдань конкурсантами, поповнюючи свої знання з дисциплін, розширювали свій кругозір.

Найкращі результати показала староста групи Наталич Інна, яка й стала переможцем конкурсу.

2 005 2 014 2 015 2 018

Щиро вітаємо з перемогою!

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити