01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

media-share-0-02-03У визначний березневий День українського добровольця в коледжі в усіх академічних групах була проведена виховна тематична година, присвячена українським добровольцям .

Так, зокрема в групі ЕС-34, де староста Наталич Інна та куратор Піддубний Юрій В'ячеславович, у цей особливий день завітав на запрошення студентів учасник бойових дій на Сході України, волонтер, наш земляк - Роман Михайлович Шевченко.

Студенти уважно прослухали про хід подій сторічної історії та роль добровольців на різних етапах боротьби за незалежність нашої держави, про що ознайомив куратор групи.

Запрошений гість Р.Шевченко розповів про своє життя та участь у бойових діях у війні з Росією. Він наголосив на великій значимості дитячих малюнків для солдатів, подякував за допомогу всіх українців. А взявши до рук гітару, Роман Михайлович професійно, майстерно та емоційно проспівав цілу низку пісень, які створив та присвятив своїм друзям-побратимам, їхній величі духу, високому патріотизму, нескореності та відвазі.

Допоки є такі патріоти, Україна була, є й буде!

Додати коментар

Захисний код
Оновити