01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

PC0600926 грудня 2017 року члени педагогічного колективу та працівники нашого коледжу взяли участь у Всеукраїнській акції інформаційного пікетування органів державної влади в м.Київ, що була організована Федерацією професійних спілок України, Центральними комітетами галузевих профспілок. Акція проводилась у формі мирної ходи від Національного художнього музею до Кабінету Міністрів України , Міністерства фінансів та Верховної Ради України. Основою інформаційного пікетування органів державної влади постали такі вимоги:

1. Не допустити передачу фінансування коледжів та технікумів (вищі навчальні заклади І- ІІ рівнів акредитації) з державного бюджету на місцеві бюджети, зберегти чинний порядок їхнього фінансування.

2. Збільшити обсяги видатків на виплату академічних і соціальних стипендій студентам пропорційно зростанню прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

3. Забезпечити просування по тарифній сітці для посад педагогічних працівників коледжів, технікумів та прирівняних до них училищ одночасно з просуванням по ній педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

4. Переглянути доречність проведення ЗНО для студентів ІІ курсу ( І- ІІ рівнів акредитації ) та студентів ІVкурсу (ІІІ- ІV рівнів акредитації).

Хода справді була мирною, організованою, поряд із педагогічними працівниками пліч-о-пліч стояли студенти, які виборювали своє майбутнє. Учасники акції тримали плакати, таблички з написами різних областей, адже сюди з’їхалися небайдужі люди, які розуміють важливість професійної освіти. Перед учасниками мітингу виступили директори коледжів, технікумів, студенти – активісти. Приємно, що до учасників акції вийшов народний депутат Співаковський Олександр Володимирович, перший заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, який підтримав акцію протесту та пообіцяв всесторонньо сприяти в розв’язанні вимог, що поставлені перед Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів.

PC060087    PC060088

Адміністрація коледжу дякує всім викладачам та працівникам, які не стали осторонь та взяли участь у Всеукраїнській акції.

Додати коментар

Захисний код
Оновити