01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

IMG-183 листопада в актовій залі коледжу відбулася урочиста посвята в студенти першокурсників у якій взяли участь :

група БС – 11, 12 , куратор Якименко Л.А.;

група БС – 13 куратор Бридкий О.В.;

група ФС - 14, 15 куратор Булавка А.В.;

група ПС – 16 куратор Левченко А.В.

На початку свята заступник директора з виховної роботи Даценко Т.А. вручила сертифікати студентам-старшокурсникам за участь у студентській науково – практичній конференції «Ефективні технології в будівництві», що була приурочена 90 – річчю коледжу.

У навчальному закладі навчається 97 першокурсників особливістю яких є самостійність, допитливість, емоційність, ерудованість, бажання випробувати свої сили, бажання помріяти і пофантазувати, прагнення до чогось незвіданого, далекого і прекрасного.

Кожна навчальна група, під оплески присутніх, отримувала свій важливий документ, який їм вручали заступники директора коледжу Липкань О.О. та Даценко Т.А.

IMG-01 IMG-02 IMG-03 IMG-04 IMG-05 IMG-06 IMG-07 IMG-08 IMG-09 IMG-10 IMG-11 IMG-12 IMG-13 IMG-14 IMG-15 IMG-16 IMG-17

По завершенню дійства, на якому були присутні й батьки студентів першого курсу, куратори груп провели батьківські збори.

Додати коментар

Захисний код
Оновити