01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

foto-koledj5 жовтня 2017 року вперше в Тальнівському будівельно-економічному коледжі відбулася студентська науково-практична конференція присвячена 90-річчю коледжу на тему: «Ефективні технології в будівництві».

Мета цієї конференції – залучити молодь до науки, обміну технічною інформацією, виявити патентоспроможні наукові праці та винаходи для практичного використання отриманих результатів у будівництві, залучення споживачів нових ефективних технологій в будівництві та енергозберігаючих технологій.

У конференції брали участь представники таких навчальних закладів: Черкаський державний технологічний університет; Інститут дизайну та реклами при Київській Національній академії управління кадрами культури і мистецтва; Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну; Черкаський політехнічний технікум; ВСП Шевченківський коледж УНУС; ВСП Тальянківський агротехнічний коледж УНУС; ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС.

Учасники конференції пройшли реєстрацію на якій вони отримали програму конференції, бейжики учасника конференції та скромні подарунки.

Після реєстрації було проведено знайомство з навчальним закладом, його аудиторіями, майстернями і лабораторіями.

Робота конференції почалася   із пленарного засідання на якому доповідалися: Андрющенко А.М.− к.е.н., доцент, директор ВСП Тальнівського будівельно-економічного коледжу УНУС; Клименко В.П.− голова Тальнівської районної державної адміністрації; Ковальов А.К.− голова осередку Аграрної партії України, голова громадської організації «Зелений світ», депутат Тальнівської районної ради; Галат Д.В.− директор Черкаського політехнічного технікуму, голова ради директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Черкаської області;Заварзін О.В. .− к.т.н., доцент інституту дизайну та реклами при Київській Національній академії управління кадрами культури і мистецтва;Зубченко О.М.− к.т.н., доцент, викладач ВСП Тальнівського будівельно-економічного коледжу УНУС.

На пленарному засіданні обговорювалися ситуації, які виникли в країні й проблеми в будівництві, архітектурі й дизайні й шляхи рішення цих проблем.

Після пленарного засідання для учасників конференції був влаштований обід на якому вони могли познайомитися з місцевими кулінарними стравами

Далі конференція проходила на секційних засіданнях. На секційному засіданні : Технології будівництва доповідали:

 1. 1.Збільшення сезонності застосування бетонної суміші за рахунок додавання пластифікаторів – Карман В.М., студент Черкаського державного технологічного університету.
 2. 2.Застосування сучасного технологічного обладнання та матеріалів в електромонтажному виробництві – Карпов Андрій, студент Черкаського політехнічного технікуму.
 3. 3.Механічні випробування матеріалів − Алійчук Вадим, студент ВСП Тальнівського будівельно-економічного коледжу УНУС.
 4. 4.Кольори в дизайні інтер'єрів − Лозова Аліна, студентка ВСП Тальнівського будівельно-економічного коледжу УНУС.
 5. 5.Дзеркала в інтер'єрі − Безверха Руслана, студентка ВСП Тальнівського будівельно-економічного коледжу УНУС.
 6. 6.Прилад контролю хімічного складу і температури зовнішнього середовища− Дробот Владислав, студент ВСП Тальнівського будівельно-економічного коледжу УНУС.

На секційному засіданні : Енергозберігаючі технології доповідали:

 1. 1.Сучасні типи утеплювачів для теплозахисту будівель та споруд – Кулибаба М.О., студент Черкаського державного технологічного університету.
 2. 2.Енергозберігання.Проблема екології – Курасаль Лілія, студентка ВСП Шевченківського коледжу УНУС
 3. 3.Застосування екологічно чистих будівельних матеріалів – Брель Олександр, студент Черкаського політехнічного технікуму.
 4. 4.Екологічний будинок – Федорчук Владислав, студент ВСП Тальнівського будівельно-економічного коледжу УНУС.
 5. 7.Аероіонізація − Будюк Дарина, студентка ВСП Тальнівського будівельно-економічного коледжу УНУС.

Після роботи в секціях відбулося заключне пленарне засідання на якому доповідачам були вручені сертифікати й зроблені висновки роботи конференції.  

Рівень технологічного розвитку будівництва визначається, насамперед, створенням конструкцій нового покоління на базі сучасних ефективних технологій. На відміну від промислово розвинених країн світу в Україні освоєння нових наукомістких технологій іде вповільненими темпами. Основна причина незначне фінансування з боку держави та бізнесу.

Але незважаючи на стан у якому перебуває наша країна із упевненістю можна констатувати, що проведення студентської конференції займає почесне місце не тільки в Тальнівському будівельно-економічному коледжі, а й на рівні українських будівельних університетів та коледжів.

У матеріалах, представлених на конференції по ефективності технології в будівництві дана оцінка використання сучасних і ефективних технологій у будівництві. Ці ефективні технології відповідають програмі енергозберігаючих технологій «Теплий будинок».

Неостаннє місце в будівництві займає дизайн інтер'єрів. Дизайнерська розробка включає різного ступеня елементи: фундаментально теоретичне дослідження направленого на пошук принципово нових ідей. В Україні поступово накопичується відповідний досвід у конкретно ринковому розумінні дизайну, як інструмента формування попиту й задоволення потреб споживача.

Дійсно, впровадження нових технологій у будівництво, як показує практика, дозволяє здійснити якісний прорив на ринку будівельних послуг, отримавши перевагу над своїми конкурентами.

Учасниками конференції прийнято рішення зробити проведення таких конференцій постійними для обміну досвідом та підвищення рівня кваліфікації майбутній будівельних спеціалістів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити