01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

73211 вересня 2017 року студенти групи ПС – 26, виборовши перемогу в номінації «Краща студентська група» 2016 – 2017 н.р. та отримавши велику грошову премію від мецената, нашого земляка Володимира Петровича Мовчана, поїхали на екскурсію до м.Києва. Також долучилися до подорожі групи ЕС – 24, ФС – 25 та ЕС – 14. Усім було весело, цікаво, години, проведені в чудовому місті нашої України, запам’ятаються надовго.

Екскурсію організували Горденко Л.П., куратор групи ПС – 26, та Даценко Т.А., заступник директора з виховної роботи. Дякуємо всім за чудову екскурсію, особливо нашому директорові Андрію Миколайовичу Андрющенку, який повірив у нашу групу ПС – 26, підтримав, а також меценатові Володимиру Петровичу Мовчану за спонсорську допомогу. Це вже третя подорож групи ПС – 26 чудовими куточками України.

Сподіваємося й надалі подорожувати та отримувати задоволення.

Студенти групи ПС - 26

KUIV-2017

Додати коментар

Захисний код
Оновити