01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

IMG 20170526 155925Студентські роки – це не тільки роки навчання, а й роки цікавих подорожей, екскурсій, знайомств. Нещодавно студенти груп ПС – 16 та ЕС – 14/ФС – 15 відвідали м.Канів, побувавши на могилі пророка нашої нації - Тараса Шевченка. І ось знову 26 травня відбулася незабутня подорож до м.Вінниці – міста, яке вразило своєю красою, чарівністю, багатством архітектурних будівель, дизайном. Але найбільшим дивом для нас, екскурсантів, став мультимедійний фонтан Рошен— фонтан, який є найбільшим в Україні і в Європі. Він входить у десятку найкращих і видовищних фонтанів світу. 

Особливо зачарував нас цей водограй вечірньої та нічної пори, адже використання лазерного проектора з екраном, що складається з водно-повітряної суміші, яка розподілена по всій довжині фонтана, дозволяє демонструвати на нього відео у форматі 3D. Усе це було насичене різними барвами, звучала класична та сучасна музика, а ми не переставали дивуватися, як таку красу можна було досі не бачити. Ми дуже вдячні нашим організаторам поїздки – Даценко Т.А., заступникові директора з виховної роботи, та Горденко Л.П., кураторові групи ПС – 16, - за таку цікаву й змістовну подорож.

У спогадах залишилися враження, емоції, а ще фотографії, відео та сподівання на те, що незабаром ми знову кудись помандруємо, щоб краще пізнати нашу рідну Україну.


Студенти групи ПС - 16

Додати коментар

Захисний код
Оновити