01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

P505213905 травня 2017 року, напередодні 72 – ї річниці Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні, було проведено мітинг – реквієм біля могили майора Скворцова. Студенти других курсів коледжу та учні ліцею поклали квіти до пам’ятника визволителю, хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх полеглих захисників Вітчизни ІІ світової та війни на Сході України.

На мітингу, зі словами вдячності героям та закличними до молоді пам’ятати їх подвиги, берегти і любити свою землю, звернулася директор ліцею Тресницька В.Н.

Студентки ЕС- 24 групи Ліля Чернуха, Леся Вара та Карина Маліхатко із запаленими свічечками прочитали реквієм – як пам'ять, як біль, як клич до Миру, до припинення війни на Сході України!


P5052144 P5052181 P5052171 P5052152

Викладач української мови ти літератури Л.П.Горденко сказала про Пам'ять як нетлінну і вічну, яка дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають родини полеглих бійців. Пам'ять не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

Заступник директора з виховної роботи Т.А. Даценко акцентувала на тому, щоб студенти вивчали історію своєї держави, берегли і примножували її традиції, уболівали за майбутнє країни, активно вкючалися у пошукову роботу та закликала :

… За довгі роки не розшукали

Усіх могил солдатських на землі,

Могил отих не оминай ніколи,

Поховані у них – для нас живі!...

P5052167 P5052146 P5052179

Додати коментар

Захисний код
Оновити