01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

kaniv-100527-0229 березня 2017 року студенти груп ЕС-14/ФС-15 та ПС-16 здійснили екскурсійну поїздку до Шевченківського національного заповідника – музею Великого Кобзаря в м. Канів.

Слухаючи розповідь екскурсовода, студенти поринули в ті роки, коли жив і творив наш земляк Тарас Григорович Шевченко, а ще дізналися більше про його дитинство, формування світогляду, надії, сподівання, про умови, за яких наш Пророк став вільною людиною та збагатив літературу невмирущими творами.

Велич постаті Тараса Шевченка в камені, краєвиди Дніпра, чудова природа Канівщини – усе зачарувало студентів. Хвилина тиші біля могили Шевченка, розповідь про перепоховання на Чернечій горі сповнили студентів гордістю, що побували на цьому святому для всіх нас, українців, місці.

А ще залишилися незабутні враження, які довго переповнюватимуть студентські серця, а саме:

- Мені дуже сподобалося, я залишився задоволений поїздкою (Бондаренко Ігор).

- Екскурсія була дуже цікава, я дізнався багато нового й корисного.

- Мені дуже сподобалася подорож у Канів, оскільки я була там уперше.Цікава екскурсія, вражаючим був підйом східцями (а їх там аж 342) до пам’ятника Шевченка. Якби була можливість поїхати ще раз, я б не відмовилася (Курченко Яна).

Kaniv

- Нам дуже сподобалося, тому радимо всім поїхати в Канів, побувати біля монументу нашого найвідомішого поета Тараса Григоровича Шевченка.

- Дякуємо всім, хто організував цю поїздку. Нам було цікаво й весело. Хочемо поїхати ще раз (Хавронюк Олександр, Манзенко Володимир).

 

Екскурсійну поїздку організували викладачі Горденко Л.П., Копійченко Н.О.

Додати коментар

Захисний код
Оновити