01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

Stvchenko01Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття

Під такою егідою пройшла низка культурно – просвітницьких заходів у коледжі до 203 річниці від дня народження великого поета- демократа.

Кобзар єднає Україну

Під такою назвою 09 березня в бібліотеці коледжу була проведена читацька конференція, підготовлена працівниками бібліотеки. Розгорнута книжкова виставка та виготовлений стенд «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття» створили прекрасну атмосферу для проведення масового заходу. Із вступним словом звернувся до студентів зав. бібліотекою Атаманюк П.І.  

Продовжили ідею Шевченкіани студенти будівельного відділення групи БС- 11 та БС-12. Емоційно та щиро прозвучав авторський вірш випускниці коледжу Кравченко Алли, який зачитала. Даша Будюк «Живу я на Шевченковій землі».

На екрані змінювали один одного слайди маловідомих фактів із життя великого Кобзаря, які прокоментували Червінька Анжеліка, Макодзеба Ярослав, Слиновенко Владислав, Петля Софія,Слюсаренко Ігор, Яроцька Марія та Чмига Дмитро.

На завершення дійства заступник. директора з виховної роботи Даценко Тетяна Автономічна наголосила на багатогранності Тараса Шевченка, як митця: поет, художник, драматург та зокрема зупинилася на його віршах, що покладені на музику. Студенти слухали у виконанні Тетяни Автономівни відомі пісні «Зоре моя вечірняя», «По діброві вітер виє», «У перетику ходила», а потім усі разом натхненно проспівали величний «Заповіт».  

 І чужому научайтесь

Й свого не цурайтесь….

 У ВСП Шевченківський коледж Уманського НУС відбувся II тур Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ III рівнів акредитації в честь 203 річниці від дня народження генія українського народу Т.Г.Шевченка.

Від нашого будівельно – економічного коледжу вибороли право взяти участь в олімпіаді кращі студенти ЕС – 14 гр. та ФС – 15 гр. Макарова Олена та Курченко Яна.

Дівчата добре справилися із завданнями та отримали як нагороду Сертифікати, а викладач, їх наставник, Горденко Людмила Петрівна відзначенна Подякою.

 Stvchenko02 Stvchenko03 Stvchenko04 Stvchenko06

Stvchenko05

Студенти коледжу активно приєдналися до Всеукраїнського флешмобу. Біля погруддя Великого Тараса читали уривки з його поем, а потім гучно прозвучали з уст молоді міста вічні молитовні слова:

… Мені однаково, чи буде

Той син молитися, чи ні ..

Та не однаково мені,

Як Україну злії люде

Присплять, лукаві, і в огні

ЇЇ, окраденую, збудять…

Ох, не однаково мені..

Додати коментар

Захисний код
Оновити