01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

1121 лютого 2017р. відбулося чергове засідання педагогічної ради з повісткою денною:

1 . Про результати зимової екзаменаційної сесії та завдання по поглибленню рівня фахової підготовки студентів у літньому семестрі.                            

2. Про використання інформаційних технологій під час виконання курсового та дипломного проектування студентами будівельного відділення.

3. Причини неуспішності студентів та шляхи її подолання.

4. Система диференційованого підходу до навчання студентів з різним рівнем підготовки в процесі вивчення іноземної мови.

5 . Про засоби діагностики якості вищої освіти спеціальностей 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» , 5.06010115 «Опорядження будівель і споруд, та будівельний дизайн».

6. Про засоби діагностики якості вищої освіти спеціальності 5.03050901 «Бухгалтерський облік».

Педагогічна рада пройшла на високому науково – теоретичному рівні. В обговоренні питань педагогічної ради взяли участь викладачі : Кутова О.О. , Самардак О.В., Копійченко Н.О., Карбовська Л.В., Левченко А.В., Даценко Т.А.,Зубченко О.М., Просторук В.В., Даценко О.І.

Зі своїми баченнями у поліпшенні якості знань у студентів виступила голова студентської ради коледжу Чернуха Лілія.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12

Додати коментар

Захисний код
Оновити