01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

14 лютого 2017 року дуже багато бажаючих поспішали потрапити на велике свято до Дня закоханих «Кохання з першого погляду» за участю студентів будівельно-економічного коледжу. Усіх глядачів радо зустрічали валентинками студенти Чернуха Лілія - голова студради та Наталич Інна.

 

Ведуча вечора Людмила Якименко з перших хвилин заінтригувала та зацікавила всіх глядачів у залі. Під шквал аплодисментів на сцену були запрошені учасники дійства, а саме молоді, красиві, схвильовані юнаки та дівчата: Бондаренко Вадим (БС-21), Варгач Олег (ПС-25), Ополонець Олег (ПС-47), Фролов Ігор (БС-41), Безменко Анастасія (ПС-25), Вара Леся (ЕС -24), Юрпольська Луїза (ЕС-34) та Якименко Варвара – (майбутня студентка). Студентам були запропоновані прекрасні конкурси для того, щоб ближче познайомитися й завоювати серце одного-єдиного. Дівчата вирішили завоювати серця хлопців своїми кулінарними виробами, адже давно відомо, що шлях до серця хлопця лежить через шлунок. А вже потім вони підключили «важку артилерію» – свою зовнішню красу і внутрішній інтелект.

Надзвичайно цікаво було спостерігати за хлопцями, як вони намагалися привернути увагу однієї-єдиної коханої дівчини. Зовсім непередбачено завершилося це внутрішнє змагання молодості і краси. Усі чотири пари відчули прихильність і душевний потяг один до одного. У своїх душах вони відчули трепетне биття своїх сердець, яке передалося одне одному. І як же було приємно дивитися на щасливі посмішки, на блиск кохання в очах, коли співпали їхні стріли кохання. Усі були безмежно щасливі від того неповторного відчуття – першого кохання. Можливо, це доля для кожного з них. А ми від щирого серця бажаємо всім пронести це відчуття через усе життя, тому що жити без кохання можна, але як же на світі жити без кохання?.. І на завершення давайте ще раз порадіємо за наших конкурсантів. Побажаємо цим половинкам поєднатися в єдине ціле й іти по життю однією стежиною.

Тож бажаємо щастя парам Варварі Якименко та Вадимові Бондаренку, Лесі Варі та Ігорю Фролову, Анастасії Безменко та Олегові Варгачу, а також парі, яка отримала приз глядацьких симпатій - Луїзі Юрпольській та Олегові Ополонцю.

Усім дякуємо за прекрасний вечір.

Матеріали підготовили володарі книжних наук бібліотекарі Наталія Свірідова та Петро Атаманюк.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити