01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

0117 листопада 2016 року на День студента було проведено навчально-виховний захід у вигляді конкурсу з іноземної мови «Кращий знавець англійської мови». Це був цікавий та пізнавальний конкурс у якому брали участь студенти груп ЕС-34, ФС-35, ПС-36 та ПС-47.

Першим завданням для учасників було створити та розповісти англійською про себе та своє хобі. Всі презентації були досить цікавими та захоплюючими. Далі учасникам пропонувалося виконати декілька граматичних вправ. Одним із найцікавіших завдань було з'єднати частини англійських прислів'їв, це завдання виявилося не з легких, навіть глядачі з залу не змогли одразу запропонувати правильні відповіді.

02Усі учасники були гідні перемоги та титул найкращого знавця англійської мови отримав студент групи ПС-47 Паршук Вадим, проте студент групи ПС-36 Поліщук Володимр, студентка групи ФС-35 Аврамич Тетяна, студентка групи ЕС-34 Комісаренко Яна студентка групи ЕС-34 Ополонець Юлія також показали хороші знання.

Організаторами цього чудового свята були викладачі іноземної мови Сухонос Світлана Анатолівна та Карбовська Людмила Вікторівна, допомагала в суддівстві Доманіцька Владислава Валер'янівна .

Додати коментар

Захисний код
Оновити