01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

DSC 1322Урок мужності відбувся 28 жовтня 2016 року і був приурочений 72-річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників у Другій Світовій війні.

Студенти коледжу прийшли з квітами до могили визволителя міста Тального, майора Скворцова, щоб і ще раз з глибокою вдячністю вклонитися подвигу солдату тієї вікопомної війни та підтвердити, що пам'ять героїв безсмертна.

Із вступним словом звернулася до студентів заступник директора коледжу з виховної роботи Даценко Т.А. та оголосила хвилину мовчання. Про мужність та відвагу воїнів у бою під Корсунь-Шевченківським в битві за Дніпро, про партизанський рух опору доповнила викладач історії Поліщук Н.П. Студентка ІІ курсу, голову студентської ради коледжу, Чернуха Лілія у своїй промові акцентувала на тому, що патріотизм, який є в душі кожного українця, це невичерпне джерело любові до своєї Батьківщини, до своєї родини і боронити землю від ворога, на якій ти живеш є священним обов’язком кожного патріота. Сьогоднішні військові події на сході України – брудна війна, розв’язана російським фашизмом є підтвердженням цього: українські воїни мужньо стали на захист рідної землі, захищаючи кожен її сажень. Будьмо ж і ми гідними великої слави Героїв України!

DSC 1303 DSC 1305 DSC 1311

Додати коментар

Захисний код
Оновити