01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

fY14bdJr-wc30 червня випускники ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС разом із педагогічним колективом, урочистою ходою, під звуки духового оркестру крокують до райбудинку культури. Дорогою кладуть квіти до пам’ятних знаків міста.

Дирекція коледжу та переповнена зала присутніх зустрічають вчорашніх студентів гучними оплесками.

Випускників вітають Андрющенко Андрій Миколайович - директор коледжу, доцент, кандидат економічних наук, Півторак Т.О. – заступник голови Тальнівської РДА, Мудрак Р. П. - доктор економічних наук, професор, завкафедрою економіки Уманського НУС, Куян І. Г. - почесний директор коледжу, заслужений працівник народної освіти, Топтун І. О. - голова Тальнівської міської Ради, Сухонос М. В. - голова батьківського комітету коледжу, Тресницька В. Н. - директор Тальнівського економіко-математичного ліцею, пан отець Михайло - протоєрей собору Святих Петра й Павла.

6PJS7EOCyMMЗвучать музичні вітання у виконанні випускників, нинішніх студентів та гості з Києва Віолети Товкес, яка на високому професійному рівні виконала пісню в дарунок матерям та з душевним трепетом ще раз згадала воїнів АТО піснею «Це не твоя війна…»

 

Прийшла хвилина тиші і спокою,

Завмерла щедро вквітчана земля.

Наш рідний, мудрий наш Тальнівський коледж

Благословляє в путь своїх орлят.

 

Для отримання дипломів на сцену почергово виходять випускники на чолі зі своїми кураторами. Отримують дипломи 128 осіб, з них 11 – з відзнакою. Лунають напутні слова кураторів, батьків та слова вдячності від випускників. До слова запрошується Новицький Іван Валерійович – представник мецената, благодійника, доктора економічних наук Мовчана В.П., ініціатора іменної стипендії ім. В.Мовчана. Стипендія була запроваджена у 2015 році для кращих студентів коледжу денної форми навчання за напрямами підготовки, які суттєво відзначилися в навчанні, науково-дослідницькій, творчій та громадській діяльності.


Іменна стипендія в розмірі 70 тис. грн. вручається кращим студентам за номінаціями:

 1. «Краща навчальна група» - групі ЕС-14 спеціальності «Бухгалтерський облік», яка показала належний рівень навчання, активну участь у громадській роботі, відсутність пропусків занять без поважних причин. Весь склад навчальної групи є учасниками та дипломантами обласного фестивалю «Софіївські зорі», учасниками фольклорного ансамблю «Колодійчик»;

2. «Молодий науковець» - Заграй Анні Володимирівні, студентці-випускниці, старості навчальної групи ЕС-34 спеціальності «Бухгалтерський облік - за відмінне навчання, активну дослідницьку та громадську роботу, за роботу позаштатного кореспондента районної газети «Колос» та фотокореспондента коледжу, учасницю регіонального фестивалю «В ім’я Батьківщини», регіонального конкурсу «Студент року регіону - 2015.

3. «Лідер коледжу» - Алексеєнко Марині Віталіївні, студентці-випускниці групи ЕС-34 спеціальності «Бухгалтерський облік», голові студентської ради коледжу - за успішне навчання, активну громадську роботу, участь у Всеукраїнській та обласній студентських конференціях, учасницю регіонального конкурсу «Студент року регіону - 2015» та за активну волонтерську діяльність.

4. «Мистецький талант коледжу» - Царенко Дар'ї Петрівні, студентці-випускниці групи ЕС-34 спеціальності «Бухгалтерський облік» - за належне навчання, активну громадську роботу, участь та перемоги в регіональних та Всеукраїнських студентських фестивалях: «В ім’я Батьківщини», «Софіївські зорі».

5. «Відмінник навчання в галузі знань «Будівництво та архітектура»» - Коновалу Роману Володимировичу - за високий рейтинг у навчанні.

6. «Відмінник навчання в галузі знань «Економіка та підприємництво»» - Браславському Віталію Петровичу - за високий рейтинг у навчанні.

7. «Відмінник навчання в галузі знань «Інформатика та обчислювальна техніка»» - Зубрицькій Дарині Романівні - за високий рейтинг у навчанні.

8. «Спортивна надія коледжу» - Биць Наталії Володимирівні, студентці групи БС-21 спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель та споруд» - за належне навчання, активну участь у громадській роботі, участь у спортивних змаганнях коледжу та району, та перемогу в обласній спартакіаді.

 5YWsjGoLQ0Y   wV8k3fuwQ2I   BtTnGj ntKg

            Також Подяки та грошові винагороди від студпрофкому отримали випускники коледжу Зажирєлов Станіслав, Романенко Наталія, Дунаєнко Марина, Алексеєнко Марина та Заграй Анна.

 

Що ж, відлітайте ключем журавлиним,

У вирій життя ми вас проводжаєм.

Хай вам зірниця палає щаслива!

Від щирого серця добра вам бажаєм.

 

Звучить Гімн України.

Директор коледжу Андрющенко А.М. дає останній коледжний дзвінок на щасливу життєву дорогу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити