01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

LOGOСуботній ранок 5 березня розпочався досить активно, адже мальовниче місто Тальне, а точніше спортзал Тальнівського будівельно-економічного коледжу зустрічав гостей із області та районів. До нас завітали з Умані, Христинівки, Черкас та інших міст борці з ММА.

8BjCXFJVtTI DzOeAU0Wzc8 EDKvTMHt8cM eroJtyX7aVY

XDuEU8hwGfoЗмагання та захід були організовані за ініціативи Громадської Організації «Giga Sport Line», яку очолює Щербина Вадим Юрійович та підтримки директора коледжу Андрющенка Андрія Миколайовича. Попри те, що змагання подібного рівня в нашому місті ще не проводилися та організація приємно здивувала всіх присутніх.w4z3uGQB5wc

Майже 100 бійців різного віку та вагових категорій приїхали показати свою майстерність та вправність у ММА. Всіх тренерів та спортсменів зустрічали та супроводжували до місця реєстрації студенти коледжу: Гончар Лілія та Юрпольська Луїза. Реєстрацію, звірку по заявлених учасниках проводили Гижко Любов та Іщенко Ірина. Всі учасники перед змаганням пройшли зважування, за допомогою якого були розприділені по вагових категоріях, яке контролювали головний суддя —Литвиненко Андрій Петрович та голова студентської ради—Алексеєнко Марина. Після зважування Щербина Вадим Юрійович та Алексеєнко М. склали сітки для змагань.

NlILcXQ9DQ8Від самого ранку розпочалися бої, під час яких всі борці мали змогу продемонструвати свою техніку, вправність та вибороти своє чесно заслужене місце у фінальних боях. Кожен з учасників приїхав на змагання зі своїм тренером та групою підтримки, які надзвичайно активно підтримували свого борця, що надавало йому сили.

До п’ятої години вечора проходили змагання , а вже о шостій годині закінчили монтаж клітки, яку спеціально привезли з міста Умань для фінальних боїв, на які прийшло стільки гостей, що спортивний зал був схожий на вулик.

Фінальні бої,місце в яких вибороли 28 спортсменів розпочалися з виступу шановних гостей: Андрющенка Андрія Миколайовича—директора коледжу,Клименка Василя Петровича—голови райдержадміністрації, Любомської Валентини Олександрівни—голови районної ради, Литвиненка Андрія Петровича—голови асоціації ММА в Черкаській області та головний суддя, Мальованого Михайла Івановича—проректора з науково-педагогічної роботи Уманського НУС, які привітали глядачів та дали настанови юним учасникам, які дійшли до фіналу. Ось він, цей момент, ведучий представив журі в складі: Литвиненка А.М.—головний суддя, Томащук Степан , Степанян Валіко , Козак Владислав та оголосив про початок фінальних боїв, після чого глядачі бурхливо вітали учасників першого бою, які виходили кожен під свій трек. Музичний супровід на боях забезпечили студенти коледжу: Загородній Владислав та Медведенко Вадим, які з задоволенням надали свою апаратуру для цього заходу.

Відповідальність за фотозйомку та монтаж відео з такого масштабного заходу, який в Тальному відбувається вперше, взяв на себе студент Тальнівського коледжу— Дмитро Шкода.

PKwA4RxPQvo rOfRn-hR57M s46Jl40uL24

За нашу громадську організацію приїхав виступити поважний гість з        Івано-Франківська — Юрій Рудь, який є лідером «Rude Boy Team», інструктор СК «Прайм» з ММА, бразильського джиу-джицу та кросфіту, чемпіон України з джиу-джицу, який виборов почесне І-місце у поєдинку з Анохіним Дмитром з міста Сміла. З чим ми і вітаємо Юрія Рудь.

Честь Тальнівського "Giga Sport Line" у фінальних поєдинках захищав Андрій Лисенко. Його суперником був Руслан Первак від Уманського клубу "MMA Uman". Нажаль в цей день удача була не з нами. Перемогу здобув Руслан Первак.

Особливо хочеться відзначити та привітати нашого студента ІІІ-курсу, який також приймав участь у боях та захищав честь коледжу і виборов ІІІ місце—Приліпка Сергія.

Всі учасники фінальних боїв, яких було 12 та 2 напівпрофесіональних, були нагородженні грамотами та медалями.


Додати коментар

Захисний код
Оновити