01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Публікації

Навчально-польові збори

P01 З 15 по 17 квітня 2019 року у ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС, згідно вимог чинного законодавства та керівних документів, за програмою навчання з предмета “Захист Вітчизни” 2018/2019 навчального року проходили навчально-польові збори (НПЗ).

У навчально-польових зборах брали участь юнаки та дівчата першого курсу ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС.

Програма навчально-польових зборів: вогнева підготовка, тактична та домедична підготовка. Кожен студент виконував практичні види програми НПЗ.

Учасники НПЗ - студенти груп БС-11,12, ПС-16, а керівник Махиня Віталій Петрович - викладач предмета “Захист Вітчизни”.

Майбутнє науки

IMG 0611 квітня нинішнього року в коледжі відбулася науково-практична конференція «Інноваційні технології» серед студентів-будівельників, дизайнерів та програмістів.

Із цікавими науковими дослідженнями з питань «Дослідження фільтру з пісочним наповнювачем», «Прилад контролю забруднення рідини», «Аероіонізаційна система вентиляції», «Установка для рекуперації тепла твердопаливного котла», «Проблеми вивчення робототехніки» та інших, студенти під керівництвом викладача, кандидата технічних наук, доцента Зубченка О.М. на достатньо високому рівні доводили практичність застосування своїх розробок, економію витрат та енергозбереження, вирішення екологічних проблем, тощо. Студент ІІІ курсу програмування Строєвий Сергій продемонстрував свою авторську роботу – робота маніпулятора, що може в майбутньому застосовуватися для перенесення вантажів на будівництві та в інших галузях.

ЛІРА САПР

ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС отримав ліцензію від ТОВ «ЛІРА САПР» на використання в учбовому процесі комплекту для розрахунку і проектування будівельних конструкцій: ЛІРА-САПР; МОНОМАХ-САПР; ЕСПРІ та САПФІР. Дана ліцензія підтверджує легальність користування та надає право на використання програмної продукції.

01 02

Олімпіада з програмування

DSC 0113 квітня 2019 року вже другий рік поспіль на базі факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка одночасно є відбірковою олімпіадою командної студентської першості світу з програмування ACM-ACPC, що проводиться в базових закладах вищої освіти (1/8 фіналу студентської першості світу з програмування ACM-ACPC).

В Олімпіаді взяли участь 13 команд нашого регіону, команда нашого коледжу  «SHAROVYKY», яку представляли студенти групи ПС-36 відділення економіки та програмування: СтроєвийСергій, Оратівський Сергій, Савченко Віталій та Нирко Микола (тренер Завірюха В.П.) Після напруженої боротьби на Уманському майданчику, яка точилася п‘ять годин, наша команда виборола почесне 3 місце.

Спартакіада

 P90412-12200612 квітня 2019 року на стадіоні Тальнівського будівельно-економічного коледжу проходила спартакіада допризовної молоді Тальнівського району.

В змаганнях брали участь юнаки та дівчата загальноосвітніх шкіл району, Тальнівського будівельно-економічного коледжу. Змагання особисто-командні.

Програма змагань: стрільба з пневматичної зброї, підтягування на перекладині (юнаки), піднімання тулуба (дівчата), метання гранати Ф-1 на дальність (юнаки та дівчата), біг 100 метрів, 1000 метрів (юнаки) та 60 метрів (дівчата), розбирання та збирання АКМ-47 на швидкість (юнаки та дівчата). Кожен учасник брав участь у всіх видах програми.