01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Публікації

УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ-ПРЕЗЕНТАЦІЇ

05 n07 червня в Уманському НУСі відбулася виставка-презентація серед коледжів, що входять до структурного підрозділу університету.

Наш коледж представив кращі експонати, виготовлені студентами та викладачами. Багато відвідувачів зацікавилося творчими доробками, зокрема світлинами студентів Шкоди Дмитра та Петлі Софії. Кожен експонат був вартий уваги, навіть іноземці-африканці зупинили свій погляд на творчих доробках.

Нуково-практична конференція

01Завершальним етапом декади циклової комісії будівельного відділення стало проведення внутрішньої науково-практичної конференції «Екологічні технології» в якій взяли участь студенти нашого коледжу:

Федорчук Владислав (БП-23) з темами доповідей «Житлові будинки з соломи» , «Компостно-траншейна теплиця», Алійчук Вадим (БС-31) – «Розробка приладу контролю забруднення рідини», Будюк Дарина (БС-22) – «Аероіонізація», Куклін Максим (БС-21) «Сорбційне очищення стічних вод від нафтопродуктів», Гарбар Анатолій (БС-21) – «Дослідження фільтру з пісочним наповнювачем», Журба Олександр (БС-31) – «Альтернативна енергетика», Сергеєва Аліна (БС-22) – «Торсійні поля», Чорноконь Ярослав (БС-31) – «Вода», Безверха Руслана (БС-32) – «Дзеркала в інтер’єрі або використання дзеркал в інтер’єрі», Лозова Аліна (БС-32) – «Кольори в дизайні інтер’єрів».

Брейн-ринг

В рамках декади циклової комісії спеціальних та профілюючих дисциплін, спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», було проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг» в якому взяли участь студенти будівельного відділення:

01 02 03 04

група БС-11Фещенко Мирослав, Нехаєнко Владислав, Вдовиченко Богдан, Варгач Дмитро;

група БС-12 Свірідова Юлія, Бубнова Дар׳я, Алійчук Богдан, Лобунець Денис;

група БС-31 Кабаєв Роман, Журба Олександр, Алійчук Вадим, Караульний Максим;

група БС-32 Новіков Едуард, Лозова Аліна, Безверха Руслана, Назаренко Анастасія.

Перемогу здобули першокурсники групи БС-11.

Вітаємо переможців!

.

КРАЩИЙ ЗА ПРОФЕСІЄЮ

05 n 31 травня 2018 року було проведено конкурс робітничої майстерності «Кращий за професією» будівельного відділення.

В заході, який проходив в навчальній майстерні, взяли участь студенти групи БС – 31: Алійчук Вадим, Караульний Максим, Чорноконь Ярослав, Кабаєв Роман, Киба Олександр, Журба Олександр.

Конкурс оцінювали члени журі: Самардак Олександр Віталійович – голова циклової комісії, викладач; Булавка Олександр Іванович – викладач «Охорони праці»; Ряба Галина Павлівна – викладач «Інженерної геодезії», Каплюченко Микола Андрійович – завідувач навчально-виробничої практики, Федорчук Владислав – студент групи БС переможець крнкурсу «Студент-року 2017» та «Кращий за професією - 2017».

Виставка

В коледжі проведено виставку творчих робіт студентів спеціалізації «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» в якій взяли участь студенти груп БС-22 та БС-32.

33921601 347917039067389 4000034949800394752 n 33965550 347916712400755 4051619203537436672 n 33984664 347915549067538 1159243516077932544 n 34086984 347915039067589 1610739721003073536 n 34046275 347913849067708 6188885412103061504 n

.