01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

Шановний Андрію Миколайовичу,

шановна адміністрація Тальнівського будівельно-економічного коледжу і весь педагогічний колектив.

 buket33Дозвольте нам, батькам студентів-випускників групи БС-41, висловити Вам велику і щиру подяку за Вашу працю!

Щасливий той, кому Бог подарував справжнього Вчителя - Педагога з великої літери. Без сумніву, кожен у своєму житті зустрічає багато педагогів. Одні з них проходять немов стороною, а від інших пам‘ять відвертається… Однак є такі, які входять не лише у наше життя, а й у серце, у саму душу та залишаються там уже навіки.

«Моя доля – то моє життя. А життя моє – то доля педагога» - саме ці слова можна вважати життєвим кредо таких вчителів ввіреного Вам, Андрію Миколайовичу, коледжу, як: Піддубна О.В., Піддубний Ю.В., Черепенко С.П., Черепенко О.В., Булавка О.І., Ряба Г.П., Поліщук Н.П., Закревський П.В., Аврамич П.Д., Даценко О.І., Горпинченко В.В., Соколенко С.В. та багатьох інших.

Саме вони пройшли шлях разом з нашими дітьми від першого курсу до випуску, осягнули їхню психологію і допомогли їм сформувати світогляд, вибрати подальший життєвий шлях, зробили роки навчання в коледжі цікавими, насиченими, важливими і значущими. А саме головне, що потужний педагогічний колектив передав своїм студентам високий рівень знань. Це дозволило багатьом з них продовжити навчання у вищих навчальних закладах, і показати найвищі результати на вступних екзаменах.

Оцінка Вашої діяльності, шановні педагоги – це перші, треті, шості місця в рейтингах Київського будівельного і Черкаського технологічного університетів.

Кажуть, що всі професії почесні. А на нашу думку, професія вчителя - найпочесніша. Ваша робота – це напружена праця серця і творчість розуму. Ви працюєте роки для того, щоб побачити результати своєї праці і предмет свого творіння. Наші діти – і є результатом Вашого творіння. Ви збагатили розум і душі молодих людей, відкрили перед ними невичерпну скарбницю знань, розкрили безмежний, дивовижний світ професії будівельника, окреслили горизонти їхнього майбутнього.

Особлива подяка від усіх батьків студентів групи БС-41 їх куратору, їх «класній мамі», як вони її називали, Піддубній Ользі Василівні. Із самого початку навчання діти знайшли з нею спільну мову. Вона стала для них взірцем і улюбленим учителем. До неї діти звертались за будь-яким питанням і вона обов‘язково допомагала. Ольга Василівна – талановитий педагог. Вона любить свою вчительську роботу та ставиться до неї із повною відповідальністю. Ця невелика, тендітна і красива жінка з величезною щирою душею завжди раділа удачам своїх вихованців, зуміла створити в групі особливу атмосферу і ауру доброзичливості, любові і поваги. В кожну дитину Ольга Василівна вкладала свою щедру душу. Тому і горнулись до неї діти. Бо вони вміють любити того, хто любить їх. Піддубна О.В. є справжнім фахівцем своєї справи, з високою внутрішньою культурою та інтелектом. Має багатогранну ерудицію, знаходиться в постійному творчому пошуку і до останнього віддана справі, які присвятила життя. Часточка серця цієї доброзичливої, порядної, привітної людини завжди залишатиметься в наших дітях.

Шановні педагоги, Ви як справжні професіонали зуміли передати нашим дітям, а Вашим студентам, свої знання, вміння, достукалися до їх сердець, навчили бути Людьми.

Хай Бог благословляє Ваш життєвий шлях, дає наснагу в роботі, оберігає Ваші родини! Здоров‘я, благополуччя, щастя і достатку, успіхів і радості від Ваших вихованців!

 

Від імені вдячних батьків групи БС-41, мати студента-випускника 2014 р. Кашоїди О.О. Савчук Аліна Валеріївна.

10.10.2014 р.

Додати коментар

Захисний код
Оновити