01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Документація ТБЕК

Асоціація випускників

Асоціація випускників

 

text

asoci-gerb Найголовнішим здобутком нашого навчального закладу є випускники - індикатор результативності освітянського курсу, оцінка рівня навчально- наукової діяльності.

Життєві дороги розкидали нас у різні куточки світу, на різних щаблях суспільства перебувають наші випускники, різні посади обіймають у державних органах влади, громадських організаціях та бізнес-структурах. Однак нас об'єднує одне - коледж, об'єднує у спільних спогадах, у студентських звичках, академічних традиціях, що проносимо через усе своє життя. Життєві турботи й рутина, труднощі та обов'язки часто не залишають місця для спілкування з колишніми друзями юності та колегами, втрачаються зв'язки, стираються з пам'яті імена та прізвища, тільки залишається солодкий спомин студентського життя.

Саме з метою об'єднання випускників різних років, що мешкають у найрізноманітніших куточках земної кулі ,ми створили громадську організацію «Асоціація випускників Тальнівського будівельно-економічного коледжу».

Асоціація випускників – це громадська, неприбуткова організація, метою якої є збереження дружніх та ділових взаємин між поколіннями випускників, викладачів та нинішніх студентів коледжу.

Сьогодні першочерговим завданням асоціації є створення інформаційної бази даних випускників, забезпечення зв’язку з випускниками, встановлення і підтримка зв’язків між членами Асоціації, у тому числі для надання взаємної підтримки і допомоги.


Проект створений з метою:

  • підтримки спадкоємності поколінь;
  • створення банку даних випускників;
  • створення для випускників спілки, яка дозволить обмінюватися між собою корисною і цікавою інформацією;
  • створення і публікації інформаційних сторінок про успіхи і досягнення членів асоціації;
  • сприяння у працевлаштуванні випускників коледжу;
  • сприяння в організації зустрічей випускників коледжу різних років;
  • збереження та примноження традицій коледжу;
  • зміцнення престижу навчального закладу;
  • різнобічного сприяння процвітання коледжу.

 

 getImage (1)getImage (2)getImage (4)getImage

Відтак, звертаємось до вас, наші дорогі Випускники, незалежно від географії вашого перебування, посад, кар’єрного росту – залишайтеся «нашими», не байдужими до наших свят, проблем, здобутків. Навіть у скрутний час для будь-кого з нас підтримка такого потужного гурту зможе зрушити брилу та розтопити лід.

Будемо надзвичайно вдячні, якщо Ви внесете свої пропозиції, запропонуєте свою підтримку (в межах можливостей та компетенції) з питань розвитку коледжу. Чекаємо Вашої поради, Ваших відвідин та сподіваємося, що сучасні комунікаційні засоби дозволять нам швидко створити банк даних випускників і забезпечать постійний зв'язок з коледжем і один з одним.

Запрошуємо Вас стати членом Асоціації випускників

Тальнівського будівельно-економічного коледжу!