01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

zminu rozkladu

Зміни до розкладу подаються щоденно

Абітурієнтам

viz2018

Сторінка на Facebook

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України 1 рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений спеціалізований підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва».

 

За 85 років свого існування коледж (раніше технікум) випустив у світ понад 15 тисяч фахівців .Серед них – як першокласні спеціалісти, так і політики, чиновники, підприємці, науковці й навіть співаки. Візитною карткою закладу є імена відомих людей, зокрема Геннадія Капралова, колишнього голови Черкаської обласної ради, Григорія Діхтяренка, ученого-агронома, колишнього депутата Верховної Ради України, Григорія Іванченка,доктора наук, декана Київського національного університету будівництва та архітектури та багатьох інших.   

 

    Спроби створити в Тальному навчальний заклад були ще в ХІХ ст. 1837 року граф Петро Шувалов просив дозволу в Святійшого Синоду на відкриття двокласної сільськогосподарської школи. Імовірно, графові потрібні були освічені спеціалісти, бо ж мав понад 30 тисяч гектарів землі, на якій працювали більше п’яти тисяч селян із навколишніх сіл. Однак дозволу не було. І лише 1927 року в графському палаці, який відібрала радянська влада, все-таки розмістилася сільськогосподарська школа.
    Школу згодом реорганізували в технікум технічних культур. Створювалися нові факультети: агрономії, зоотехнії, ветеринарії, механізації. А 1967 року сільськогосподарський технікум став будівельним, а директором призначили Івана Куяна,який 33 роки очолював наш заклад. Природжене вміння Івана Григоровича налагоджувати партнерські стосунки, домовлятися, працювати з людьми й невичерпна енергія втілилися в побудову спортивного залу, нового приміщення бібліотеки, 5-поверхового гуртожитку на 220 місць, котельні, а 1983 року зведено новий 4-поверховий навчальний корпус.
     Пишаємося ми й тим, що Тальнівський будівельний технікум одним із перших на Україні в 1990 році отримав статус будівельно-економічного коледжу,а в 2000 році на його базі був створений економіко-математичний ліцей для обдарованих дітей ,який є одним з кращих в Черкаській області.
     Завдяки самовідданій праці викладачів, успішному навчанню багатьох поколінь студентів, доброзичливій підтримці всіх небайдужих людей, коледж по праву є загальновизнаним у нашій державі . Сьогодні-це заклад із сучасними навчальними корпусами, де обладнано більше 30 лабораторій та кабінетів, спортивним комплексом зі стадіоном, цілим містечком будівель: гуртожитком, бібліотекою, їдальнею,лазнею-сауною. Найціннішим надбанням коледжу є колектив викладачів та співробітників, які всі свої сили, великий практичний та життєвий досвід передають майбутнім фахівцям. Але найбільша наша гордість- це студенти,яких навчається на 4 відділеннях близько 600 осіб і які мають змогу здобути не тільки якісну освіту,а й всебічний духовний розвиток.
     Коледж тісно співпрацює з Уманським національним університетом садівництва, провідними вищими навчальними закладами України ІІ-ІV рівнів акредитації.

    Ми згуртовуємо навколо себе випускників, щоб не забували стін рідної альма-матер, відшукуємо партнерів. Це має об’єднати навколо коледжу однодумців, для яких важливі й дорогі його ідеали й традиції. Сподіваюся, ці люди сприятимуть оновленню й розвитку коледжу. Комфортні умови навчання й проживання студентів, належна матеріально-технічна база, кваліфікований викладацький склад і попит на ринку праці випускників – критерії, які визначають рівень коледжу.
  Ми, безперечно, будемо йти в ногу з часом: використовувати найсучасніші досягнення інформаційно-навчальних технологій, запроваджувати нові спеціальності, а отже – випускати кваліфікованих спеціалістів, які були б конкурентоздатними й легко знаходили роботу. Бо ж маємо досвід і бажання творити заклад освіти принципово нового рівня.
   Тож запрошую Вас розгорнути сторінки цього інтернет – видання й ознайомитися з історією та сьогоденням нашого коледжу. Сподіваюся на взаєморозуміння та плідну співпрацю. Зичу доброго здоров'я, щастя й успіхів усім студентам і співробітникам коледжу, всім нашим поціновувачам!


З повагою в.о. директора ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС

Андрющенко А.М.

 

Коментарі   

 
0 #1 Наталія Кононец 16.06.2014, 15:41
Шановні колеги! Звертається до Вас викладач інформатики та комп'ютерних технологій Аграрного коледжу управління і права Полтавської ДАА к.пед.н. Кононец Наталія Василівна. Запрошуємо Ваших викладачів інформатики до обміну досвідом, до участі у спільних всеукраїнських проектах. Прохання до Ваших викладачів інформатики написати мені на цю адресу: . Деталі обговоримо пізніше. З повагою, Наталія Кононец
Цитата