Навчальні групи

ПС-16

 

СПИСОК

студентів ПC-16 групи

121 «Інженерія програмного забезпечення»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Бовсунівський

Роман

Анатолійович

23.08.2001

Контр.

5290

2.

Безусий

Владислав

Ігорович

19.08.2001

Держ.

3.

Білан

Андрій

Юрійович

03.03.2001

Держ.

4

Бондаренко

Ігор

Віталійович

02.05.2001

Держ.

5.

Вишнівський

Андрій

Сергійович

30.05.2001

Держ.

6.

Воробйов

Євгеній

Валерійович

14.08.2001

Держ.

7.

Голопотилюк

Андрій

Володимирович

18.01.2001

Контр.

5290

8.

Герасименко

Микола

Олегович

19.12.2000

Держ.

9.

Гримак

Валерій

Сергійович

11.09.2001

Держ.

10.

Завінський

Павло

Віталійович

29.03.2001

Держ.

11.

Калиушко

Олександр

Дмитрович

18.03.2001

Держ.

12.

Каневський

Олег

Васильович

24.06.2001

Держ.

13.

Мазуренко

Денис

Вікторович

06.08.2001

Держ.

14.

Мамонов

Тарас

Андрійович

20.04.2001

Держ.

15.

Манзенко

Володимир

Сергійович

25.12.2001

Держ.

16.

Мачуський

Владислав

Олександрович

11.10.2000

Держ.

17.

Міюсов

Дмитро

Юрійович

05.09.2001

Контр.

5290

18.

Мунтян

Михайло

Михайлович

04.09.2001

Контр.

5290 (малозб)

19.

Недбайло

Владислав

Віталійович

06.03.2001

Держ.

20.

Нирко

Микола

Володимирович

15.05.2001

Держ.

багатод. сім.

21.

Оратівський

Сергій

Ігорович

16.08.2001

Держ.

22.

Ротаєнко

Марина

Віталіївна

31.12.2000

Контр.

5290 (інвалід.)

23.

Савченко

Віталій

Олексійович

25.11.2000

Держ.

24.

Сас

Костянтин

Олегович

20.09.2001

Держ.

25.

Сіваков

Вадим

Олександрович

19.10.2001

Держ.

26.

Слизький

Богдан

Олегович

14.10.2001

Держ.

27.

Сошальський

Олександр

Юрійович

07.09.2001

Держ.

28.

Строєвий

Сергій

Олегович

20.05.2001

Держ.

29.

Ткаченко

Євгеній

Миколайович

26.09.2000

Держ.

30.

Хавронюк

Олександр

Олександрович

09.12.2000

Держ.

 

     Куратор                            Л.П.Горденко

 

Староста                          О.Ю.Сошальський         

ПС-47

 

СПИСОК

студентів ПC-47 групи

5.05010301«РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Бурла

Володимир

Віталійович

25.11.1997

Держ. з 30.10 (місц.Кваша)

2.

Біліченко

Владислав

Геннадійович

09.07.1998

Держ

3.

Бондар

Павло

Юрійович

21.06.1998

Держ.

4.

Грабович

Максим

Олексійович

02.05.1998

Держ.

5.

Гуркун

Олексій

Олександрович

27.07.1998

Держ.

6.

Гуцул

Олег

Олександрович

19.01.1998

Держ.

7.

Дашевський

Олег

Олександрович

01.02.1999

Контракт

4800

8.

Загоруйко

Олександр

Миколайович

18.09.1998

Держ.

9.

Іщенко

Ірина

Геннадіївна

05.05.1998

К(перев)

4800(з01.09.14)

10.

Лапаєв

Олександр

Юрійович

07.04.1998

Контракт

4800

11.

Лисак

Тарас

Олександрович

13.07.1998

Держ.

12.

Матвіїшин

Олександр

Юрійович

22.04.1998

Держ.

13.

Міщенко

Зінаїда

Володимирівна

23.04.1998

Кон. Б.Д.

4800(поп з 1.09.14)

14.

Ополонець

Олег

Павлович

30.11.1998

Держ.

інв.дит

15.

Оринченко

Руслан

Миколайович

01.08.1998

Держ.

16.

Паршук

Вадим

Сергійович

25.07.1998

Держ.

17.

Плахотнюк

Микола

Юрійович

23.05.1998

Держ.

18.

Подолянець

Ярослав

Васильович

23.04.1998

Держ.

19.

Пономаренко

Артем

Олегович

16.03.1998

Держ.

20.

Приліпко

Сергій

Васильович

06.06.1998

Контракт

4800

21.

Ротаєнко

Денис

Віталійович

14.09.1998

Контракт

4800

22.

Сас

Максим

Андрійович

07.03.1998

Держ.

23.

Скитецький

Станіслав

Васильович

27.08.1998

Держ.

24.

Таран

Володимир

Васильович

10.05.1997

Контракт

4800

25

Шевченко

Владислав

Сергійович

08.05.1998

Держ.

 

 

Куратор                     Л.В.Карбовська

 

Староста                   І.Г.Іщенко                  

ПС-36

 

СПИСОК

студентів ПC-36 групи

5.05010301«РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Віштак(Скрипник)

Микола

Данилович

12.12.1999

Держ.

2.

Герасимчук

Анастасія

Вікторівна

04.04.1999

Держ.

3.

Геращенко

Владислав

Сергійович

26.11.1996

Контракт

4800

4

Гладченко

Руслан

Валерійович

18.10.1998

Контракт

4800

5.

Діякевич

Дмитро

Валентинович

15.07.1999

Держ.

6.

Довгань

Іван

Михайлович

08.07.1999

Держ.

7.

Кавун

Владислав

Вадимович

30.09.1999

Держ.

8.

Карман

Максим

Миколайович

06.10.1998

Держ.

9.

Качур

Іван

Григорович

02.07.1998

Контр.

попв.15р. 5290

10.

Кузьменко

Ярослав

Вадимович

28.09.1999

Держ.

(батько чорн.І-к)

11.

Лазебник

Максим

Леонідович

04.09.1999

Держ.

12.

Лозовий

Назарій

Олександрович

30.12.1998

Держ.

13.

Муленко

Іван

Васильович

07.07.1999

Контракт

4800

14.

Овчарук

Віталій

Олександрович

03.05.1999

Контракт

4800

15.

Онищук

Костянтин

Богданович

05.01.1999

Контракт

4800

16.

Панченко

Валерія

Віталіївна

08.10.1999

Контракт

4800

17.

Пилипчинець

Едуард

Васильович

26.09.1999

Держ.

18.

Поліщук

Володимир

Павлович

23.11.1998

Держ.

19.

Попов

Владислав

Володимирович

31.10.1998

Держ.

(батько чорн.І-к)

20.

Поштовий

Віталій

Юрійович

03.02.1999

Держ.

СИРОТА

21.

Совгира

Микола

Олександрович

21.04.1998

Контракт

4800

22.

Ткаченко

Ярослав

Віталійович

22.03.1999

Держ.

23.

Халупенко

Валентина

Юріївна

23.10.1999

Держ.

24.

Шкода

Дмитро

Олегович

05.06.1998

Контракт

4800

25.

Щербаков

Богдан

Олександрович

18.04.1999

Держ.

 

 

   Куратор                     Т.Б.Коломинська

 

Староста                   Б.О.Щербаков

ПС-25

 

СПИСОК

студентів ПC-25 групи

5.05010301«РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Амосов

Євгеній

Валентинович

14.03.2000

Держ.

2.

Артемьєва

Настасія

Юріївна

20.07.2000

Контр.

5290грн.

3.

Бабенко

Сергій

Михайлович

21.04.2000

Держ.

4

Бевз

Олександр

Сергійович

12.06.2000

Держ.

5.

Безменко

Анастасія

В’ячеславівна

24.08.1999

Держ.

6.

Білозір

Яна

Олегівна

19.03.2000

Держ.

7.

Бривус

Максим

Володимирович

23.02.2000

Держ.

8.

Варгач

Олег

Станіславович

22.02.2000

Держ.

9.

Дьяченко

Вероніка

Денисівна

09.01.2000

Держ.

10.

Кириленко

Олександр

Віталійович

14.09.2000

Контр.

5290грн.

11.

Манзюк

Анастасія

Сергіївна

27.04.1999

Держ.

12.

Марчук

Дмитро

Олександрович

28.12.1999

Держ.

13.

Мороз

Назар

Володимирович

25.03.2000

Держ.

14.

Москаленко

Денис

Володимирович

14.03.1999

Держ.

малозабезп.

15.

Новіцький

Богдан

Іванович

26.06.1999

Контр.

5290 попов. 16р.

16.

Олійник

Богдан

Володимирович

09.05.2000

Держ.

17.

Перепелиця

Олег

Володимирович

05.09.2000

Держ.

18.

Піщаний

Владислав

Юрійович

23.05.2000

Держ.

(Батько АТО)

19.

Попрієнко

Вадим

Юрійович

17.05.2000

Держ.

20.

Саламаха

Анастасія

Сергіївна

19.04.1999

Держ

(Акд.від. вст.14р.)

21.

Сивокінь

Ростислав

Олегович

02.03.2000

Держ.

22.

Циганюк

Ярослав

Миколайович

27.02.2000

Держ.

23.

Черненко

Артем

Костянтинович

31.08.2000

Держ.

24.

Шкода

Дмитро

Олегович

18.10.1999

Держ.

 

 

Куратор                     Дедкова О.С.

 

Староста                Безменко А.В.

 

by joomlana.net