01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

valen dayЕкспресивно, емоційно, креативно, з молодечим завзяттям проходило в коледжі дійство, приурочене Дню Святого Валентина, яке розпочав директор Ростислав Олександрович Пироженко вітальним словом та піснею вічної молодості «Кохана».
Ведучі, а ними були студентка ІІІ курсу, голова студентської ради коледжу Олександра Самойленко та викладач Ігор Чорновол, вручили на сцені святкові «валентинки» усім студентам і працівникам, хто носить ім‘я Валентин чи Валентина. А студент ІІ курсу Валентин Совгира отримав ще і подарунок, бо народився саме в цей день, 14 лютого.
Основна частина свята – конкурс між закоханими парами, а погодилося взяти участь у конкурсі три пари:
Іван і Віра, Влад і Марина, Ігор і Даша.
Закохані пари складали вірші, танцювали, виконували завдання на кмітливість, спритність… А перемогло, звичайно, Його Величність «Кохання».
Усі пари отримали пам‘ятні подарунки, а ще - музичні вітання у виконанні студенток Валерії Овчарук та Марини Перцьової. Несподіваним сюрпризом для учасників свята став виступ студентського ансамблю «Холодно в кедах», який глядачі сприйняли позитивними емоціями та оваціями.


Фотогалерея свята

{gallery}galereya/14-02-2013{/gallery}           Свято вдалося!

Додати коментар

Захисний код
Оновити