01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

pk1До уваги випускників шкіл на базі 9 та 11 класів!

ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС ОГОЛОШУЄ НАБІР на підготовчі курси, які розпочнуть роботу з 12 лютого 2018 року.Курси для випускників 9 класів проводяться із української мови й математики.

За успішне закінчення підготовчих курсів, при вступі до коледжу на інженерно-технічні спеціальності абітурієнти отримують додаткові бали до вступних випробувань.

Для випускників 11 класів:

проводиться підготовка до здачі ЗНО з наступних дисциплін:

англійська мова, українська мова, математика, історія України, фізика.

 

Ліцензія АЕ № 636471 від 10.06.2015 р.

Дисципліни викладаються досвідченими викладачами, які мають досвід підготовки абітурієнтів до успішного складання ЗНО і вступу у ВНЗ

За детальнішою інформацією звертатись за тел. 3-34-32 та 096-119-28-25 або в ауд. 105 навчального корпусу № 1 коледжу, який знаходиться за адресою: вул. Замкова, 93, м. Тальне, Черкаська обл., 20401

Вступ до навчального закладу гарантовано!

Приймальна комісія

Додати коментар

Захисний код
Оновити