foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаАбітурієнтам

Абітурієнтам

Результати іспитів (9 клас)

РЕЗУЛЬТАТИ

 вступних іспитів на базі 9 класів

Група «А»             Група «Б»           Група «В»

A B V

Список абітурієнтів (9 клас)

 СПИСОК

абітурієнтів на здачу вступних іспитів на базі 9 класів

Група «А»             Група «Б»           Група «В»

A grupa B grupa V grupa

Обсяги держзамовлення у 2017 р.

Обсяги держзамовлення у 2017 р.

ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж

Уманського національного університету садівництва

Назва спеціальності

Денна

Заочна

071 Облік і оподаткування

10

0

072 Фінанси, банківська справа та страхування

9

0

121 Інженерія програмного забезпечення

25

---

192 Будівництво та цивільна інженерія

55

15

Розклад на базі 9 класів

Р О З К Л А Д
проведення консультацій та екзаменів для вступників до ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС на базі 9 класів

EKZAMENU-VSTUP

Дочірні категорії

  • Приймальна комісія

     

     Голова комісії:
    АНДРЮЩЕНКО Андрій Миколайович, в.о. директора коледжу

    Заступник голови комісії:
    ЛЕВЧЕНКО Алла Василівна, заст. директора з навчальної роботи

    Відповідальний секретар:
    САМАРДАК Олександр Віталійович, викладач

    Члени комісії:
    ДАЦЕНКО Тетяна Автономівна, заст. директора з виховної роботи
    СВІРІДОВ Олександр Вікторович, заст. директора з адміністративно-господарської роботи
    СОКОЛЕНКО Сергій Васильович, завідувач навчально-виробничої практики
    МІХЕЄВА Ярослава Володимирівна, завідувач відділення економіки та програмування
    ГОРПИНЧЕНКО Віктор Володимирович, в.о. завідувача будівельного відділення
    ПОЛІЩУК Наталія Петрівна, викладач, голова студпрофкому
    ЩЕРБАКОВ Олександр Миколайович, завідувач сектором молоді та спорту Тальнівської РДА
    СУХОНОС Максим Віталійович, голова батьківської комітету, голова студентської ради

    Працівники комісії:
    ДОБРЕДНЮК Руслан Григорович, адміністратор бази даних
    ДЕГОДІЙ Світлана Михайлівна, бібліотекар 2 категорії
    СОШИНСЬКА Олена Володимирівна, лаборант

     Г Р А Ф І К

    роботи приймальної комісії

    ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС

    на період прийому документів та проведення вступних екзаменів

    Понеділок – Четвер 08.00 – 17.00

    П‘ятниця 08.00 – 16.00

    Субота – Неділя 08.00 - 12.00

    Телефони:(04731)3-34-32, (096)119-28-25

    E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    Адреса: вул. Замкова, 93, м. Тальне,

    Черкаська обл., 20400

    навчальний корпус № 1, аудиторія 105

    Правила прийому ТБЕК 2017

    Положення про приймальну комісію 2017

    Положення про організацію та проведення вступних випробувань

    Положення про апеляційну комісію 2017


      separator

  • Вступна кампанія - 2016
by joomlana.net