foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСтудентам

facebook       youtube      vk      google

НАШ ЗАКЛАД В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Студентам

ПС-25

 

СПИСОК

студентів ПC-25 групи

5.05010301«РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Амосов

Євгеній

Валентинович

14.03.2000

Держ.

2.

Артемьєва

Настасія

Юріївна

20.07.2000

Контр.

5290грн.

3.

Бабенко

Сергій

Михайлович

21.04.2000

Держ.

4

Бевз

Олександр

Сергійович

12.06.2000

Держ.

5.

Безменко

Анастасія

В’ячеславівна

24.08.1999

Держ.

6.

Білозір

Яна

Олегівна

19.03.2000

Держ.

7.

Бривус

Максим

Володимирович

23.02.2000

Держ.

8.

Варгач

Олег

Станіславович

22.02.2000

Держ.

9.

Дьяченко

Вероніка

Денисівна

09.01.2000

Держ.

10.

Кириленко

Олександр

Віталійович

14.09.2000

Контр.

5290грн.

11.

Манзюк

Анастасія

Сергіївна

27.04.1999

Держ.

12.

Марчук

Дмитро

Олександрович

28.12.1999

Держ.

13.

Мороз

Назар

Володимирович

25.03.2000

Держ.

14.

Москаленко

Денис

Володимирович

14.03.1999

Держ.

малозабезп.

15.

Новіцький

Богдан

Іванович

26.06.1999

Контр.

5290 попов. 16р.

16.

Олійник

Богдан

Володимирович

09.05.2000

Держ.

17.

Перепелиця

Олег

Володимирович

05.09.2000

Держ.

18.

Піщаний

Владислав

Юрійович

23.05.2000

Держ.

(Батько АТО)

19.

Попрієнко

Вадим

Юрійович

17.05.2000

Держ.

20.

Саламаха

Анастасія

Сергіївна

19.04.1999

Держ

(Акд.від. вст.14р.)

21.

Сивокінь

Ростислав

Олегович

02.03.2000

Держ.

22.

Циганюк

Ярослав

Миколайович

27.02.2000

Держ.

23.

Черненко

Артем

Костянтинович

31.08.2000

Держ.

24.

Шкода

Дмитро

Олегович

18.10.1999

Держ.

 

 

Куратор                     Дедкова О.С.

 

Староста                Безменко А.В.

 

ЕС-34

 

СПИСОК

групи ЕС-34

фаху 5.03050901 «Бухгалтерський облік»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма

навч.

Оплата грн.

1

Алфьорова

Аліна

Юріївна

01.02.1998

Держ.(поповн. 15р.)

2

Брайченко

В`ячеслав

Віталійович

04.02.1999

Держ.

3

Гижко

Любов

Михайлівна

25.07.1999

Держ.

4

Гончар

Лілія

Станіславівна

19.11.1998

Держ.

5

Давиденко

Руслана

Олександрівна

26.03.1998

Контр. (попов. 15р.)

5290

6

Карман

Анна

Петрівна

03.04.1999

Держ.

7

Комісаренко

Яна

Ігорівна

22.09.1999

Держ.

8

Мельник

Олександр

Васильович

29.08.1999

Держ.

9

Мельниченко

Антон

Олександрович

06.08.1999

Держ.

10

Ополонець

Юлія

Олександрівна

05.12.1998

Держ.

11

Петренко

Олександр

Сергійович

04.11.1998

Держ.

12

Пилипенко

Яна

Віталіївна

13.06.1999

Контракт

4800

13

Прилуцька

Світлана

Сергіївна

09.09.1999

Держ.

14

Проценко

Тетяна

Дмитрівна

19.07.1999

Держ.

15

Руденко

Анатолій

Вікторович

11.07.1999

Держ.

16

Семко

Катерина

Володимирівна

29.08.1999

Контракт

4800

17

Соловей

Оксана

Віталіївна

29.08.1999

Держ.

18

Тарамбула

Анастасія

Володимирівна

18.06.1999

Контракт(пер.з гр. 25

5290грн

19

Юрпольська

Луїза

Олександрівна

28.08.1999

Держ.

 

Куратор                                    І.С.Бабій        

                        

Староста                                   Л.С.Гончар            

ЕС-24

 

СПИСОК

студентів ЕC-24 групи

5.03050901       «Бухгалтерський облік»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Буйновська

Ірина

Едуардівна

02.09.1999

Контр.

5290 попов.16

2.

Білокінь

Аліна

Валеріївна

20.02.2000

Контр

5290 перев 21гр.

3.

Брижатюк

Дарія

Іванівна

24.05.2000

Держ.

4

Вара

Леся

Віталіївна

30.03.2000

Держ.

5.

Євичук

Вікторія

Василівна

26.04.2000

Держ.

6.

Кузенко

Анастасія

Вадимівна

26.11.1999

Держ.

7.

Лелюх

Оксана

Михайлівна

17.07.2000

Держ.

8.

Маліхатко

Карина

Сергіївна

18.02.2000

Держ.

9.

Мартинюк

Крістіна

Миколаївна

12.08.2000

Держ.

10.

Мельник

Наталія

Сергіївна

30.04.2000

Держ.

11.

Наталич

Інна

Геннадіївна

29.08.2000

Держ.

12.

Олійник

Станіслав

Віталійович

20.11.1999

Держ.

13.

Паламарчук

Анастасія

Анатоліївна

24.04.2000

Контр.

5290грн.

14.

Поліщук

Юрій

Юрійович

25.08.2000

Контр.

5290грн.

15.

Радченко

Євгенія

Володимирівна

19.08.2000

Контр.

5290грн.

16.

Романенко

Мирослава

Юріївна

27.02.2000

Держ.

17.

Толочко

Євгенія

Русланівна

30.07.2000

Держ.

18.

Томченко

Анастасія

Сергіївна

03.05.2000

Держ.

19.

Чернуха

Лілія

Юріївна

13.02.2001

Держ.

 

 

 

Куратор                     Піддубний Ю.В.

 

Староста                  Наталич   І.Г.        

ЕС-14 ФС-15

 

СПИСОК

студентів ЕC-14 групи

071  «Облік і оподаткування»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Андроник

Дмитро

Адамович

28.09.1986

Держ.

2.

Батуринський

Віктор

Романович

23.11.2000

Держ.

сирота(опікун)

3.

Вишинський

Олександр

Володимирович

01.09.2001

Держ.

4

Гончар

Марина

Станіславівна

13.05.2001

Держ.

5.

Доценко

Дмитро

Григорович

14.04.1991

Держ.

6.

Іваненко

Юлія

Миколаївна

03.01.1999

Держ.

7.

Карпенко

Богдан

Сергійович

30.06.1999

Держ.

8.

Кононенко

Тетяна

Дмитрівна

30.03.1983

Держ.

9.

Корчевний

Олександр

Федорович

02.06.2001

Держ.

10.

Корчменюк

Ольга

Василівна

03.06.1994

Держ.

11.

Майчук

Ірина

Миколаївна

09.03.2001

Держ.

12.

Макарова

Олена

Олегівна

06.12.2001

Держ.

Багат. сім.

13.

Немазана

Анастасія

Сергіївна

02.05.2001

Держ.

14.

Поліщук

Інна

Василівна

29.04.2001

Держ.

15.

Рябоконь

Вікторія

Олександрівна

24.10.2001

Держ.

16.

Соколов

Денис

Володимирович

12.06.2001

Держ.

АТО (батько)

17.

Ставенко

Яна

Володимирівна

19.12.2000

Держ.

18.

Товкес

Світлана

Володимирівна

31.05.1972

Держ.

19.

Фісун

Марина

Вадимівна

15.02.1997

Держ.

20.

Цівак

Анастасія

Сергіївна

19.12.2000

Держ.


СПИСОК

студентів ФC-15 групи

072   «Фінанси, банківська справа та страхування»

1.

Бузівська

Світлана

Анатоліївна

22.09.2001

Держ.

2.

Голубенко

Артем

Віталійович

13.06.2001

Держ.

3.

Красноставець

Діана

Олександрівна

03.08.2001

Держ.

4

Курченко

Яна

Станіславівна

14.12.2000

Держ.

5.

Мороз

Анастасія

Віталіївна

30.04.2001

Держ.

6.

Мороз

Вікторія

Іванівна

03.10.2001

Держ.

7.

Пахаренко

Софія

Віталіївна

28.04.2001

Держ.

8.

Перепелиця

Ярослав

Григорович

30.07.2001

Держ.

9.

Судакова

Софія

Євгенівна

15.12.2000

Держ.

 

Куратор                                О.О.Кутова

Староста                              О.О.Макарова

БП-33 БА-32 БА-42

 

СПИСОК

СТУДЕНТІВ БП-33 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.06010101

«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»    

1.

Во

Вадим

Тхангович

01.09.1995

Держ.

2.

Задворський

Богдан

Володимирович

28.02.1996

Держ. СИРОТА

3.

Зозуля

Валентин

Анатолійович

14.02.1996

Держ. СИРОТА

4.

Іщенко

Андрій

Ігорович

12.12.1995

Держ. Малозабезп.

5.

Ляпун

Віктор

Сергійович

27.11.1995

Держ.

6.

Михальченко

Ігор

Михайлович

28.02.1994

Держ. Інв. дит.

7.

Олійник

Олександр

Володимирович

26.07.1996

Держ.

9.

Павлюкевич

Максим

Анатолійович

18.04.1996

Держ.

8.

Петрович

Владислав

Сергійович

01.07.1996

Держ.

10.

Пилипчак

Сергій

Олександрович

28.02.1994

Держ.

11.

Сичов

Сергій

Володимирович

03.06.1981

Держ. з 06.09

12.

Свіжук

Сергій

Анатолійович

11.11.1995

Держ.

13.

Цибульський

Руслан

Олександрович

26.12.1995

Держ.

 


СПИСОК       01.09.2014р.-30.06.2017

СТУДЕНТІВ БА-32 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.06010101

«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

15

Атаманюк

Олександр

Володимирович

29.09.1974

Конт. 5000 перев. з\в

16

Бабченко

Олександр

Петрович

25.05.1997

Держ.

17

Боровський

Владислав

Валентинович

14.08.1997

Держ. 10.09.14р.

18

Деркач

Вячеслав

Юрійович

13.05.1997

Контр. 4800

19

Мамайсуров

Владислав

Юрійович

25.10.1996

Держ. 10.09.14р.

20

Товстонос

Олег

Ігорович

17.06.1997

Держ. з 01.09.15р.

21

Самойлов

Володимир

Васильович

16.04.1976

Контр. 5000перев.з\в

 


СПИСОК       01.09.2014р.-30.06.2017

СТУДЕНТІВ БА-42 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.06010101

«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

21

Бережний

Руслан

Богданович

10.02.1994

Держ.

22

Добридень

Олександр

Володимирович

07.10.1996

Держ.

23

Петрина

Сергій

Анатолійович

12.03.1992

Держ.

 

Куратор групи                     Г.П.Ряба       

 

Староста                              Добридень О.В.

БП-30

 

СПИСОК

СТУДЕНТІВ БП-30 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.06010101

«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

    

1

Авраменко

Євгеній

Юрійович

08.08.1995

Держ.

2

Арзубов

Олександр

Юрійович

09.04.1995

Держ.

3

Бондаренко

Назарій

Анатолійович

14.11.1983

Держ.

Браславець

Юрій

григорович

31.05.1976

Держ.(Поновл.06.09.)

4

Галак

Назарій

Сергійович

02.03.1997

Держ.

5

Геєць

Валентин

Олександрович

02.08.1997

Держ.

6

Дігтяр

Володимир

Васильович

22.08.1973

Держ.

7

Дяченко

Володимир

Вікторович

24.04.1996

Держ.

8

Задніпряний

Владислав

Віталійович

16.02.1997

Держ.

9

Кондрашов

Олександр

Петрович

01.07.1997

Держ.

10

Котуля

Іван

Олександрович

07.07.1996

Держ.

11

Пилипенко

Ярослав

Григорович

10.08.1994

Держ.

12

Пукас

Вячеслав

Олександрович

18.12.1996

Держ.

13

Садовський

Ігор

Васильович

01.10.1980

Держ.

14

Салійчук

Максим

Михайлович

14.07.1997

Держ.

15

Томіленко

Тетяна

Анатоліївна

28.01.1993

Держ.

16

Браславеь

Юрій

Григорович

31.05.1976

Держ (попов.06.09.)

 

Куратор групи          О.В.Бридкий      

 

Староста                   І.О.Котуля              

БП-13

 

СПИСОК

СТУДЕНТІВ БП-13 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 192

«Будівництво та цивільна інженерія»

    

1

Баліцький

Сергій

Васильович

18.06.1989

Держ.

2

Бойченко

Владислав

Юрійович

21.07.1998

Держ.

3

Веретільник

Ростислав

Анатолійович

20.06.1997

Держ.

4

Вовкотруб

Сергій

Олегович

27.01.1998

Держ. сирота (Інвал.)

5

Гайдаш

Анатолій

Андрійович

21.06.1994

Держ.

6

Дробот

Владислав

Ярославович

02.03.1997

Держ.

7

Запорожець

Дмитро

Олександрович

10.07.1998

Держ.

8

Івасик

Іван

Віталійович

18.06.1998

Держ.

9

Литвиненко

Микола

Валерійович

03.05.1997

Держ.

10

Оліфер

Олександр

Олександрович

20.09.1997

Держ.

11

Поковба

Петро

Миколайович

31.07.1998

Держ.

12

Прийма

Владислав

Валентинович

10.09.1997

Держ.

13

Ростецький

Ігор

Віталійович

28.08.1986

Держ.

14

Супрун

Сергій

Аркадійович

08.05.1997

Держ.

15

Тетерещенко

Олександр

Юрійович

12.07.1995

Держ.

16

Ткаченко

Едуард

Юрійович

06.10.1998

Держ.

17

Федорчук

Владислав

Олександрович

11.05.1998

Держ.

18

Федосенко

Руслан

Олексійович

06.11.1996

Держ.

19

Чапкайло

Андрій

Петрович

15.02.1998

Держ.

20

Школьний

Антон

Сергійович

19.09.1998

Держ.

 

Куратор групи                    О.І.Булавка  

 

Староста                            Д.О.Запорожець                               

БС-41

 

СПИСОК

СТУДЕНТІВ БС-41 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.06010101

«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

    

1.

Бондаренко

Едуард

Миколайович

12.21.1997

Держ.

2.

Горбатюк

Леонід

Юрійович

28.01.1998

Держ.

3.

Гуцал

Ярослав

Олегович

18.11.1997

Держ.

4.

Дриженко

Євгеній

Сергійович

27.11.1997

Д. сирота (позб.)

5.

Козін

Роман

Юрійович

29.11.1996

Держ.

6.

Коновальчик

Микола

Олександрович

31.01.1998

Держ.

7.

Криволап

Олексій

Валерійович

08.05.1998

Держ.

8.

Кулибаба

Марина

Олександрівна

14.08.1998

Держ.

9.

Купріянов

Владислав

Сергійович

27.01.1998

Держ.

10.

Максименко

Владислав

Олексійович

07.09.1998

Держ.

11.

Недбайло

Тарас

Віталійович

20.05.1996

Держ.

12.

Онойченко

Дмитро

Васильович

26.10.1998

Держ.

13.

Пронченко

Максим

Володимирович

27.03.1998

Держ.

14.

Площенко

Димитрій

Сергійович

26.09.1998

Держ.

15.

Репетило

Олександр

Олександрович

23.08.1997

Держ Багат. сім’я

16.

Рибась

Максим

Олегович

26.06.1998

Держ

17.

Рябокінь

Вадим

Юрійович

24.01.1998

Держ

18.

Самойленко

Олександр

Миколайович

26.02.1999

Держ

19.

Свередюк

Андрій

Васильович

12.04.1998

Держ

20.

Соколовський

Владислав

Геннадійович

19.10.1997

Держ

21.

Фролов

Ігор

Васильович

16.08.1998

Держ

22

Шкода

Владислав

Петрович

08.06.1998

Держ

 

 

 

Куратор групи          О.В.Піддубна       

 

Староста                     М.О.Рибась         

БА-23 БС-31

 

СПИСОК

СТУДЕНТІВ БС-31 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.06010101

«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

    

1

Биць

Наталія

Володимирівна

05.07.1999

Держ.

2

Бондаренко

Олег

Олександрович

10.04.1992

Держ.(ост. курс на контр.)

3

Власенко

Олександр

Сергійович

12.01.1999

Держ. з 01.09.2015

4

Гайшук

Віталій

Миколайович

30.07.1997

Держ.

5

Горобець

Тарас

Юрійович

24.07.1999

Держ.

6

Дзень

Руслан

Віталійович

23.04.1999

Держ.

7

Завадський

Назарій

Тарасович

18.04.1997

Держ. з 04.02.16(бражн)

8

Завалій

Ольга

Ігорівна

27.06.1998

Держ.

9

Загородній

Владислав

Віталійович

04.10.1998

Контракт 4800

10

Ковбасій

Богдан

Станіславович

18.12.1998

Держ.

11

Колісник

Владислав

Анатолійович

03.04.1998

Держ.

12

Кучеренко

Анжела

Василівна

25.02.1997

Держ. з 10.12.14 (Подолян.)

13

Марченко

Максим

Юрійович

11.04.1999

Контракт 4800

14

Музиченко

Назар

Вікторович

22.03.1999

Держ.

15

Олійник

Віктор

Олександрович

17.10.1999

Держ.

16

Перепелиця

Владислав

Сергійович

02.01.1999

Контракт 4800

17

Пилипенко

Ігор

Олегович

20.12.1998

Держ.

18

Поліщук

Василь

Михайлович

08.07.1999

Держ.

19

Пустовіт

Владислав

Ігорович

05.08.1997

Держ.

 


СПИСОК

СТУДЕНТІВ БА-23 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.06010101

«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

1

Довгошия

Дмитро

Сергійович

07.09.1998

Держ.

2

Пулеєв

Дмитро

Юрійович

14.11.1997

Держ.

3

Сусла

Євгеній

Миколайович

22.05.1997

Держ.

 

Куратор групи          Н.П.Поліщук       

 

Староста                     Н.В.Музиченко

БС-22 БП-22 БА-22

 

СПИСОК

СТУДЕНТІВ БС-22 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.06010115

«Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

1

Безверха

Руслана

Валеріївна

18.12.2000

Держ.

2

Головченко

Вікторія

Валентинівна

22.01.2000

Держ.

3

Лозова

Аліна

Сергіївна

12.02.2000

Держ Д. сирота

4

Мисько

Ірина

Євгеніївна

12.03.2000

Держ.

5

Новіков

Едуард

Олександрович

01.05.2000

Держ. (Батько АТО)

6

Польовий

Ярослав

Богданович

19.06.1999

Контр. 5.200 з 23.09

 


СПИСОК

СТУДЕНТІВ БП-22 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

Спеціалізація «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

1

Баращук

Владислав

Ігорович

02.11.1997

Держ.

2

Борщевський

Роман

Сергійович

16.08.1998

Держ.

3

Заховайко

Владислав

Ігорович

20.03.1995

Держ.

4

Кириченко

Руслан

Володимирович

25.09.1996

сирота позб.

5

Конакбаєв

Максим

Олександрович

14.07.1996

сирота позб.

6

Макогон

Владислав

Ігорович

14.04.1998

Держ.

7

Малаховецький

Андрій

Юрійович

09.08.1996

Держ.

8

Мошков

Володимир

Володимирович

09.08.1997

сирота повний

9

Назаренко

Анастасія

Ігорівна

29.05.1998

багатод. сім’я

10

Ніцак

Микола

Сергійович

11.12.1997

сирота позб.

11

Погребняк

Ігор

Сергійович

30.06.1997

Держ.

12

Рура

Марина

Сергіївна

13.11.1997

Держ.

13

Снісаренко

Юлія

Анатоліївна

02.07.1992

Держ.



СПИСОК  

СТУДЕНТІВ БА-22 групи

Спеціалізація «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

1

Бірченко

Євгеній

Олегович

01.02.1999

Держ.

2

Виштакалюк

Ярослава

Олегівна

25.11.1998

Держ.

 

Куратор групи         Копійченко Н.О.        

Староста                   Безверха Р.В.             

БС-21

 

СПИСОК

СТУДЕНТІВ БС-21 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.06010101

«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»  


1

Алійчук

Вадим

Борисович

20.04.2000

Держ. Баг.С. (малозаб.)

2

Буйновський

Владислав

Ростиславович

05.10.1996

Держ. (вступ 13р.) АТО

3

Гончаров

Дмитро

Олександрович

19.06.2000

Держ.

4

Журба

Олександр

Вікторович

08.08.2000

Держ.

5

Кабаєв

Роман

Іванович

08.03.2000

Держ.

6

Караульний

Максим

Андрійович

24.09.1999

Держ.

7

Киба

Олександр

Валерійович

27.05.1997

Держ.(Чорн. І-кат.мама)

8

Кондратюк

Віталій

Олександрович

21.03.2000

Держ.

9

Кунченко

Андрій

Едуардович

11.03.1999

Держ. попов. 16р. переселенець

10

Лозан

Віталій

Володимирович

24.01.2000

Держ.

11

Михайленко

Микола

Олегович

08.09.2000

Держ.

12

Наслідник

Юрій

Сергійович

06.05.2000

Держ.

13

Новак

Василь

Сергійович

12.01.2000

Держ.

14

Перцьовий

Микола

Володимирович

24.05.2000

Держ.

15

Плисюк

Юрій

Ігорович

18.10.1999

Держ.

16

Рябокінь

Олександр

Олегович

09.06.2000

Держ.

17

Стрекалов

Сергій

Романович

30.04.2000

Держ.

18

Томашевський

Олександр

Анатолійович

23.02.2000

Держ.

19

Чорноконь

Ярослав

Миколайович

05.01.2000

Держ.

Куратор групи          Іванова В.В.  

Староста                   Томашевський О.А.                              

БС-11 БС-12

 

СПИСОК

СТУДЕНТІВ БС-11 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 192 «Будівництво та цивільна інженерія»  

1

Блажко

Максим

Борисович

23.07.1991

Держ.

2

Бондаренко

Вадим

Валерійович

19.10.2000

Держ.

3

Васильченко

Ростислав

Вадимович

09.04.2001

Держ. (багат. сім.)

4

Гарбар

Анатолій

Сергійович

16.01.2001

Держ.

5

Грицик

Андрій

Вадимович

10.09.2000

Держ. Сирота(опікун)

6

Деркач

Іван

Юрійович

07.11.2000

Держ.

7

Євмен

Денис

Ігорович

14.06.2001

Держ.

8

Заєць

Дмитро

Станіславович

04.11.2000

Держ.

9

Легецький

Владислав

Миколайович

12.05.2001

Держ.

10

Макодзеба

Ярослав

Олександрович

15.04.2001

Держ. АТО

11

Мезенець

Володимир

Сергійович

14.02.2001

Держ.

12

Мігащук

Євгеній

Юрійович

21.06.2001

Держ. АТО

13

Панченко

Сергій

Юрійович

10.09.2001

Держ.

14

Проценко

Богдан

Вячеславович

28.10.2000

Держ.

15

Слиновенко

Владислав

Вікторович

21.10.2001

Держ.

16

Слюсаренко

Ігор

Ігорович

31.08.2001

Держ.

17

Товкес

Олександр

Васильович

05.10.1968

Держ.

18

Фещенко

Ярослав

Русланович

01.04.2001

Держ.

19

Чмига

Дмитро

Юрійович

08.11.2000

Держ.

20

Юрченко

Андрій

Сергійович

12.01.2001

Держ.

 

 

СПИСОК

СТУДЕНТІВ БС-12 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

Спеціалізація «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

1

Будилкіна

Анна

Костянтинівна

05.04.2001

Держ. (Багатодітна сім’я)

2

Будюк

Дарина

Максимівна

29.08.2001

Держ.

3

Войташ

Олена

Валентинівна

30.01.1979

Держ.

4

Гладченко

Юрій

Валерійович

05.05.2001

Держ.

5

Демидовський

Герман

Станіславович

02.06.2000

Держ.

6

Зябіна

Юлія

Едуардівна

16.04.2001

Держ.

7

Зятина

Анастасія

Олександрівна

07.02.2001

Держ.

8

Кеуш

Владислав

Миколайович

06.06.2001

Держ.

9

Олексюк

Роман

Володимирович

08.12.1998

Держ.

10

Петля

Софія

Володимирівна

27.09.2001

Держ.

11

Савченко

Вадим

Володимирович

22.07.2001

Держ.

12

Сергеєва

Аліна

Юріївна

22.06.2000

Держ.

13

Смільська

Оксана

Олександрівна

07.09.2001

Держ.

14

Червінська

Анжеліка

Павлівна

04.02.2001

Держ.

15

Яроцька

Марія

Сергіївна

18.07.2001

Держ.



Куратор групи                   О.О.Міняйло             

                       Староста                           С.В.Петля                        

 

ФС-35

 

СПИСОК

групи ФС-35

фаху 5.03050801 «Фінанси і кредит»

1

Аврамич

Тетяна

Олегівна

19.02.1999

Держ.

2

Баштова

Карина

Олегівна

08.01.1999

Держ.

3

Кравченко

Світлана

Василівна

06.07.1998

Контр.(попов.15р_

5290

4

Медведенко

Вадим

Сергійович

29.05.1999

Контракт

4800

5

Мельник

Юлія

Василівна

12.10.1998

Держ.

6

Півненко

Вікторія

Вадимівна

09.07.1999

Держ.

7

Попович

Владислав

Юрійович

31.03.1999

Держ.

8

Сухомлінова

Інна

Олександрівна

06.01.2000

Контракт

4800

9

Фомін

Дмитро

Артемович

08.09.1999

Контр. (перев.2015р.)

5290

10

Щербатюк

Карина

Олександрівна

15.11.1998

Контракт

4800


Куратор                                        І.С.Бабій                            

Староста                                      В.В.Півненко

Міжнародний день студента

TvcYlDgABToМіжнародний день студента – це свято, що асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. День студента – це свято миру, боротьби за демократичне суспільство, свято надії, любові, добра. Воно показує волелюбність і патріотизм усього суспільства, є символічним об’єднанням студентів усіх навчальних закладів.

Посвята в студенти

131020161744132918       Вранці 13 жовтня сильний вітер та дощ віщували на негоду протягом дня, проте такі погодні умови не змогли захмарити святкового настрою студентів та працівників коледжу. Адже за всю історію навчального закладу за ініціативою директора коледжу Андрющенка Андрія Миколайовича, доцента, кандидата економічних наук, започаткована посвята першокурсників у студенти та визначено цей день, як святковий.

Між Перемогою та примиренням...

572f95b202822-1bf5e8549b5a22335e623e1f24847d1d

9 травня 1945 року людство завоювало мир. Можливість мирно співіснувати і вирішувати свої суперечки – це те надбання, яке ми цінуємо з часів Великої Вітчизняної війни. Для України ця подія має особливе значення, адже нам завжди було близьким прагнення до миру і спокою, свободи й доброту. Велика Перемога об’єднує нас і робить Україну сильнішою. Ми щиро вітаємо всіх співвітчизників з Днем Перемоги. Нехай для людства страхіття війни більше ніколи не стануть реальністю. Ми всі повинні цінувати мир і сприймати його як найбільше благо. Усім міцного здоров’я, щастя, радості, добробуту! Схиляємо голову перед подвигом наших дідів і прадідів. Вічна пам’ять тим, хто не повернувся з фронтів Великої Вітчизняної, і слава та земний уклін живим ветеранам війни!

Голова Студентської ради Алексеєнко Марина.

Дочірні категорії

  • Розклад занять (денне)

     

    Розклад занять на перше півріччя 2014-2015 навчального року
    Увага! Розклад може змінюватись, звертайте увагу на зміни до розкладу.

    water-line

     

  • Заліки та екзамени (денне)
  • Зміни до розкладу
  • Виховні заходи
  • Розклад ККР
  • Банківські рахунки
  • Студентська рада

    НАША СТУДЕНТСЬКА РАДА

    logo1Це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя.

    Студентська Рада Тальнівського будівельно-економічного коледжу – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безспосередню участь а усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються внашому навчальному закладі.

    Детальніше...

    separator

    - План роботи Студентської ради ВСП Тальнівського будівельно – економічного коледжу Уманського НУС на ІІ семестр 2016-2017 н.р.

    - Список Студентської Ради коледжу на II півріччя 2016-2017 навчального року

    separator

  • Навчальні групи

     

    studentДаний розділ містить інформацію про навчальні групи ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС.

     

    Шановні куратори та старости груп! Якщо ви бажаєте додати на сайт інформацію про свою групу, надішліть лист адміністратору сайта.


  • Сторінка психолога

     

    IzhkoБУЛАВКА АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА

    практичний психолог колледжу

    З 2010 року працює в ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС практичним психологом. 

     

    Пріоритетними напрямами діяльності практичного психолога коледжу є:

    І. Психологічна просвіта й профілактика;

    ІІ. Психологічне консультування студентів, їхніх батьків і педагогічних працівників з питань навчання, виховання, успішної адаптації, соціалізації та ін.;

    ІІІ. Проведення індивідуальних і групових психодіагностичних процедур серед учасників навчально-виховного процесу, розробка рекомендацій за результатами проведених соціально-психологічних досліджень;

    ІV. Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота зі студентами;

    V. Організаційно-методична робота;

    VI. Зв’язки з громадськістю.

    Оскільки, психологічна служба закладу освіти є складовою частиною державної системи охорони фізичного та психічного здоров’я молодих громадян України й діє з метою виявлення і створення оптимальних соціально-психологічних умов для всебічного розвитку особистості молодої людини, проблема, над якою працює практичний психолог визначена як:

    «Психологічний супровід процесу формування професійних компетентностей студентів із урахуванням індивідуальних, вікових особливостей кожної молодої людини, її здібностей, уподобань, оточення та ситуації розвитку».

    Отже:

    • якщо ви хочете розібратися у своїх психологічних проблемах, покращити свій настрій, визначитися нарешті у прийнятті важливого для вас рішення;

    • якщо ви зіткнулися з труднощами у навчанні: побоюєтеся виступати перед великою аудиторією, не можете порозумітися з викладачами, адаптуватися у новому колективі та ін.;

    • якщо у вас назріває конфліктна ситуація з батьками, важко знайти спільну мову з друзями чи просто необхідно виговоритися – ласкаво просимо до кабінету практичного психолога ТБЕК УНУС– ці та інші питання можуть стати як предметом індивідуальної бесіди з психологом, так і однією з тем тренінгового курсу, а конфіденційність та професіоналізм вам буде гарантовано!

    Кабінет психолога знаходиться на І поверсі у гуртожитку коледжу.

     

     separator

    Графік проведення консультацій психологом колледжу

    Понеділок

    14:00-16:00

    Вівторок

    10:00-12:00

    Четвер

    13:00-15:00

    П’ятниця

    10:00-12:00

  • Курси
  • Giga SPORT Line

    gga-banr2

    separator

    - Тренажерний зал - Група кроссфіт - Боротьба Джиу - Джису - Кікбоксинг

    - Змішані єдиноборства ММА - Кіокушинкай Карате   - БодіФітнес

    separator

     Наша адреса: вул.Замкова 93, тел. (097) 89-111-59

by joomlana.net