01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

ГРАФІК

чергування навчальних груп по коледжу на І семестр 2015 – 2016 навчального року

Дні

чергування

Група

Куратор

Черговий викладач

31.08 - 04.09

БС-31

Піддубна О.В.

Даценко О.І.

07.09 – 11.09

ПС-37

Карбовська Л.В.

Харченко О.О.

14.09 – 18.09

ЕС-34

Горденко Л.П.

Копійченко Н.О.

21.09 – 25.09

ЕС-35

Сухонос С.А.

Іжко А.В.

28.09 – 02.10

ФС-36

Тарнавська С.П.

Іванова В.В.

05.10 – 09.10

БС-21,БА-13

Поліщук Н.П.

Бабій І.С.

12.10 – 16.10

   ЕС-24,ФС-25

Антонов І.І.

Заболотній Ю.Л.

19.10 – 23.10

ПС-26

Коломинська Т.Б.

Харченко О.О.

26.10 – 30.10

ПС-47

Завірюха В.П.

Бойко С.В.

02.11 – 06.11

БП-20

Бридкий О.В.

Копійченко Н.О.

09.11 – 13.11

БС-11, БС-12

Іванова В.В.

Заболотній Ю.Л.

16.11 – 20.11

ЕС-14

Піддубний Ю.В.

Іванова В.В.

23.11 – 27.11

ПС-15

Дедкова О.С.

Бабій І.С.

30.11 – 04.12

БА-22, БП-23

Ряба Г.П.

Даценко О.І.

07.12 – 11.12

БС-42, БП-43

Булавка О.І.

Іжко А.В.

14.12 – 18.12

БС-41

Міняйло О.О.

 

 Чергові від адміністрації:

Понеділок  -      Даценко Т.А.

Вівторок     -      Міхеєва Я.В.

Середа      -       Соколенко С.В.

Четвер       -       Горпинченко В.В.

П’ятниця    -      Левченко А.В.


separator 

ГРАФІК

чергування викладачів у гуртожитку ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС

на І семестр 2015 – 2016 навчального року

Дата

Прізвище, ім’я та по батькові викладачів

07.09 , 22.10

Антонов Іван Ігорович

08.09 , 26.10

Бабій Ірина Сергіївна

 09.09, 27.10

Бойко Сергій Володимирович

10.09, 28.10

Бридкий Олександр Володимирович

14.09, 29.10

Булавка Олександр Іванович

15.09, 02.11

Горденко Людмила Петрівна

16.09, 03.11

Горпинченко Віктор Володимирович

17.09, 04.11

Даценко Олег Іванович

21.09, 05.11

Дедкова Оксана Сергіївна

22.09, 09.11

Заболотній Юрій Леонідович

23.09, 10.11

Завірюха Валентин Петрович

24.09, 11.11

Іванова Валентина Василівна

28.09, 12.11

Іжко Алла Володимирівна

29.09, 16.11

Карбовська Людмила Вікторівна

30.09, 17.11

Коломинська Тетяна Борисівна

01.10, 18.11

Копійченко Надія Олександрівна

05.10, 19.11

Кутова Олена Олександрівна

06.10, 23.11

Міняйло Оксана Олексіївна

07.10, 24.11

Піддубна Ольга Василівна

08.10, 25.11

Піддубний Юрій В’ячеславович

12.10, 26.11

Поліщук Наталя Петрівна

13.10, 30.11

Ряба Галина Павлівна

14.10, 01.12

Самардак Олександр Віталійович

15.10, 02.12

Сухонос Світлана Анатоліївна

19.10, 03.12

Міхеєва Ярослава Володимирівна

20.10, 07.12

Тарнавська Світлана Петрівна

21.10, 08.12

Харченко Олександр Олегович


Додаток: Чергові викладачі в гуртожитку проводять лекції, бесіди, інформаційні години; перевіряють санітарний стан, самопідготовку, надають консультації тощо. Наслідки роботи записують в зошиті, який знаходиться біля чергового по гуртожитку.

 

.

Дні

чергування

Група

Куратор

Черговий викладач

31.08 - 04.09

БС-31

Піддубна О.В.

Даценко О.І.

07.09 – 11.09

ПС-37

Карбовська Л.В.

Харченко О.О.

14.09 – 18.09

ЕС-34

Горденко Л.П.

Копійченко Н.О.

21.09 – 25.09

ЕС-35

Сухонос С.А.

Іжко А.В.

28.09 – 02.10

ФС-36

Тарнавська С.П.

Іванова В.В.

05.10 – 09.10

БС-21,БА-13

Поліщук Н.П.

Бабій І.С.

12.10 – 16.10

 ЕС-24,ФС-25

Антонов І.І.

Заболотній Ю.Л.

19.10 – 23.10

ПС-26

Коломинська Т.Б.

Харченко О.О.

26.10 – 30.10

ПС-47

Завірюха В.П.

Бойко С.В.

02.11 – 06.11

БП-20

Бридкий О.В.

Копійченко Н.О.

09.11 – 13.11

БС-11, БС-12

Іванова В.В.

Заболотній Ю.Л.

16.11 – 20.11

ЕС-14

Піддубний Ю.В.

Іванова В.В.

23.11 – 27.11

ПС-15

Дедкова О.С.

Бабій І.С.

30.11 – 04.12

БА-22, БП-23

Ряба Г.П.

Даценко О.І.

07.12 – 11.12

БС-42, БП-43

Булавка О.І.

Іжко А.В.

14.12 – 18.12

БС-41

Міняйло О.О.