foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Студентам

Порядок нарахування стипендій

ПОРЯДОК
призначення та  виплати академічних та соціальних стипендій, надання матеріальної допомоги та заохочення студентів ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва

переглянути

Захист дипломних проектів

Захист дипломних проектів БП- 30, БА-32, БА-42, БС- 41

 Черговість на захист дипломних проектів в ЕК №1 на 19.06.2017р.
Черговість на захист дипломних проектів в ЕК №1 на 20.06.2017р.

переглянути

Захист дипломних проектів ПС-47

Графік захисту дипломних проектів для групи ПС-47 спеціальності 5.05010301 “Розробка програмного забезпечення”

переглянути

Графік консультацій

Графік

проведення консультацій з питань профілюючих дисциплін по захисту дипломного проекту студентів спеціальності 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

17.06.2017 року   101 ауд.

900- Технологія і організація будівництва     Викладач Соколенко С.В.

1000- Ціноутворення в будівництві     Викладач Андрющенко А.М.

1100- Основи розрахунку будівельних конструкцій     Викладач Бридкий О.В.

1230- Охорона праці в будівництві     Викладач Булавка О.І.

1330- Будівельні конструкції   Викладач Даценко О.І.

1400- Пробний захист дипломного проекту

Циклова комісія

Захист дипломних проектів

РОЗКЛАД
захисту дипломних проектів випускниками 2017року фаху 5.05010301 «Розробка програмного забезпечення»

переглянути

РОЗКЛАД
захисту дипломних проектів випускниками 2017року фаху 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

переглянути

Державна підсумкова атестація

РОЗКЛАД
проведення Державної підсумкової атестації випускників 2017 року фаху 5.03050901 «Бухгалтерський облік»

переглянути

РОЗКЛАД
проведення Державної підсумкової атестації випускників 2017року фаху  5.03050801 «Фінанси і кредит»

переглянути

Консультації

Г Р А Ф І К
проведення консультацій по підготовці до державного комплексного кваліфікаційного іспиту для випускників  фахів  5.03050901 «Бухгалтерський облік» та 5.03050801 «Фінанси і кредит»

переглянути

Іспити ІІ семестр 2017 н.р.

РОЗКЛАД
семестрових іспитів за ІІ-ге півріччя 2016-2017 навчального року
БУДІВЕЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

переглянути

РОЗКЛАД
семестрових екзаменів за ІІ-ге півріччя 2016-2017 навчального року
ВІДДІЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ ТА ПРОГРАМУВАННЯ

переглянути

 РОЗКЛАД
весняної заліково-екзаменаційної сесії для студентів І-го курсу заочної форми навчання групи ЗБП-1 спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» на період з 15.05.2017року по 05.06.2017року.

переглянути

Вартість навчання

 

Вартість навчання для студентів, які поступили в коледж у 2016 році на контрактну форму навчання

Код спеціальностей

Назва спеціальності

Вартість

навчання

денна форма

заочна форма

071

«Облік і оподаткування»

5290

-

072

«Фінанси, банківська справа та страхування»

 

5290

 

-

 

121

«Інженерія програмного забезпечення»

 

5290

 

-

192

«Будівництво та цивільна інженерія»

 

5000

 

2500

Про студентську раду

Наша студентська рада це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя.

Студентська Рада Тальнівського будівельно-економічного коледжу – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безспосередню участь а усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються внашому навчальному закладі.

План виховних заходів

 ПЛАН
виховних заходів ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж
Уманського національного університету садівництва
на ІІ семестр 2016-2017 навчального року

 

 

№ пп.

Дата

Тема заходу

Хто готує

  1. 1.

24.01

«Возз’єднались в ті роки наші предки на віки» - виховна година до Дня Соборності та Свободи України.

Куратори

  1. 2.

25.01

Виховна година до 25-річчя затвердження Державного прапора, Державного гімну та малого гербу України.

Куратори

  1. 3.

08.02

«Великі генії великого народу!» - відкрита виховна година до ювілейних дат особистостей України.

Викладачі

літератури

та культурології

Зав. бібліотекою

  1. 4.

14.02

Свято до Дня святого Валентина.

Худ. керівник

Студрада

  1. 5.

15.02

Виховна година до всенародного слов’янського свята «Масляна».

Куратори

  1. 6.

20.02

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні:

-          лінійка пам’яті.

-          перегляд відеофрагментів подій на Майдані.

-          участь у благодійній акції «Захистимо Україну разом»

Дирекція

Студпрофком

  1. 7.

06.03

«Вклонюся імені твоєму» - свято до Міжнародного дня прав жінок і миру.

Худ. керівник

Профком

Студпрофком

  1. 8.

09.03

«Кобзар єднає Україну» - літературно-музична композиція до дня народження генія українського народу Т.Г.Шевченка.

Зав. бібліотекою

Худ. керівник

  1. 9.

13.03 –

24.03

Декада циклової комісії спеціальних та профілюючих дисциплін економічного відділення.

Голова ЦК

Кутова О.О.

  1. 10.

29.03

Виховна година за планом куратора.

Куратори

  1. 11.

05.04

Конкурс «Кращий студент коледжу».

Заст. дир.

з   вих. роботи

Зав. відділеннями

  1. 12.

12.04

«Великодній благовіст» - відкрита виховна година.

Групи

ПС-25, ЕС-24

Куратори

  1. 13.

19.04

1. Відкрита виховна година до дня Землі.

2. Флешмоб «Живи, Земле».

Тарнавська С.П.

Студрада

  1. 14.

18.04 –

28.04

Декада циклової комісії спеціальних та профілюючих дисциплін будівельного відділення.

Голова ЦК

Самардак О.В.


№ пп.

Дата

Тема заходу

Хто готує

  1. 15.

05.05

«Вклонімось пам’яті полеглих, вклонімось подвигу живих» - День вшанування жертв Другої світової війни.

Заст. дир.

з   вих. роботи

Студрада

  1. 16.

10.05

Виховна година за планом куратора.

Куратори

  1. 17.

17.05

«Із вишивкою в серці» - родинне свято.

Навч. групи

І-ІІ курсів

  1. 18.

18.05

«Моє бачення Європи» - науково-практична конференція, присвячена Дню Європи в Україні.

Оргкомітет

  1. 19.

22.05

«Незгасима пам’яті свіча» - година, присвячена Дню героїв.

Куратори

  1. 20.

01.06

Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей

Студрада

  1. 21.

03-06.06

Екскурсійні подорожі та поїздки навчальних груп по визначних місцях України.

Куратори

  1. 22.

07.06

«Поезії цілюще джерело» - зустріч з митцями Тальнівщини.

Худ. керівник

  1. 23.

14.06

Конкурс «Кращий куратор відділення».

Зав. відділеннями

Методист

  1. 24.

21.06

Виховна година за планом куратора.

Куратори

  1. 25.

22.06

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

 

  1. 26.

27.06

Свято «Випуск – 2017»

Дирекція

Навч. частина

Студрада

 

 

 

 

 

Заступник директора

з виховної роботи                                                                Т. А. Даценко

Ремонтуємо, лагодимо, покращуємо

 

 sYcEqs5WRkE  Нещодавно у нашому гуртожитку на другому поверсі в другій секції та на третьому поверсі в четвертій секції завершився ремонт кухонь.

   Такі зміни покращують якість життя студентів. З цього приводу ми вирішили опитати жителів гуртожитку – наших коледжан.

ПС-16

 

СПИСОК

студентів ПC-16 групи

121 «Інженерія програмного забезпечення»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Бовсунівський

Роман

Анатолійович

23.08.2001

Контр.

5290

2.

Безусий

Владислав

Ігорович

19.08.2001

Держ.

3.

Білан

Андрій

Юрійович

03.03.2001

Держ.

4

Бондаренко

Ігор

Віталійович

02.05.2001

Держ.

5.

Вишнівський

Андрій

Сергійович

30.05.2001

Держ.

6.

Воробйов

Євгеній

Валерійович

14.08.2001

Держ.

7.

Голопотилюк

Андрій

Володимирович

18.01.2001

Контр.

5290

8.

Герасименко

Микола

Олегович

19.12.2000

Держ.

9.

Гримак

Валерій

Сергійович

11.09.2001

Держ.

10.

Завінський

Павло

Віталійович

29.03.2001

Держ.

11.

Калиушко

Олександр

Дмитрович

18.03.2001

Держ.

12.

Каневський

Олег

Васильович

24.06.2001

Держ.

13.

Мазуренко

Денис

Вікторович

06.08.2001

Держ.

14.

Мамонов

Тарас

Андрійович

20.04.2001

Держ.

15.

Манзенко

Володимир

Сергійович

25.12.2001

Держ.

16.

Мачуський

Владислав

Олександрович

11.10.2000

Держ.

17.

Міюсов

Дмитро

Юрійович

05.09.2001

Контр.

5290

18.

Мунтян

Михайло

Михайлович

04.09.2001

Контр.

5290 (малозб)

19.

Недбайло

Владислав

Віталійович

06.03.2001

Держ.

20.

Нирко

Микола

Володимирович

15.05.2001

Держ.

багатод. сім.

21.

Оратівський

Сергій

Ігорович

16.08.2001

Держ.

22.

Ротаєнко

Марина

Віталіївна

31.12.2000

Контр.

5290 (інвалід.)

23.

Савченко

Віталій

Олексійович

25.11.2000

Держ.

24.

Сас

Костянтин

Олегович

20.09.2001

Держ.

25.

Сіваков

Вадим

Олександрович

19.10.2001

Держ.

26.

Слизький

Богдан

Олегович

14.10.2001

Держ.

27.

Сошальський

Олександр

Юрійович

07.09.2001

Держ.

28.

Строєвий

Сергій

Олегович

20.05.2001

Держ.

29.

Ткаченко

Євгеній

Миколайович

26.09.2000

Держ.

30.

Хавронюк

Олександр

Олександрович

09.12.2000

Держ.

 

     Куратор                            Л.П.Горденко

 

Староста                          О.Ю.Сошальський         

ПС-47

 

СПИСОК

студентів ПC-47 групи

5.05010301«РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Бурла

Володимир

Віталійович

25.11.1997

Держ. з 30.10 (місц.Кваша)

2.

Біліченко

Владислав

Геннадійович

09.07.1998

Держ

3.

Бондар

Павло

Юрійович

21.06.1998

Держ.

4.

Грабович

Максим

Олексійович

02.05.1998

Держ.

5.

Гуркун

Олексій

Олександрович

27.07.1998

Держ.

6.

Гуцул

Олег

Олександрович

19.01.1998

Держ.

7.

Дашевський

Олег

Олександрович

01.02.1999

Контракт

4800

8.

Загоруйко

Олександр

Миколайович

18.09.1998

Держ.

9.

Іщенко

Ірина

Геннадіївна

05.05.1998

К(перев)

4800(з01.09.14)

10.

Лапаєв

Олександр

Юрійович

07.04.1998

Контракт

4800

11.

Лисак

Тарас

Олександрович

13.07.1998

Держ.

12.

Матвіїшин

Олександр

Юрійович

22.04.1998

Держ.

13.

Міщенко

Зінаїда

Володимирівна

23.04.1998

Кон. Б.Д.

4800(поп з 1.09.14)

14.

Ополонець

Олег

Павлович

30.11.1998

Держ.

інв.дит

15.

Оринченко

Руслан

Миколайович

01.08.1998

Держ.

16.

Паршук

Вадим

Сергійович

25.07.1998

Держ.

17.

Плахотнюк

Микола

Юрійович

23.05.1998

Держ.

18.

Подолянець

Ярослав

Васильович

23.04.1998

Держ.

19.

Пономаренко

Артем

Олегович

16.03.1998

Держ.

20.

Приліпко

Сергій

Васильович

06.06.1998

Контракт

4800

21.

Ротаєнко

Денис

Віталійович

14.09.1998

Контракт

4800

22.

Сас

Максим

Андрійович

07.03.1998

Держ.

23.

Скитецький

Станіслав

Васильович

27.08.1998

Держ.

24.

Таран

Володимир

Васильович

10.05.1997

Контракт

4800

25

Шевченко

Владислав

Сергійович

08.05.1998

Держ.

 

 

Куратор                     Л.В.Карбовська

 

Староста                   І.Г.Іщенко                  

ПС-36

 

СПИСОК

студентів ПC-36 групи

5.05010301«РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Віштак(Скрипник)

Микола

Данилович

12.12.1999

Держ.

2.

Герасимчук

Анастасія

Вікторівна

04.04.1999

Держ.

3.

Геращенко

Владислав

Сергійович

26.11.1996

Контракт

4800

4

Гладченко

Руслан

Валерійович

18.10.1998

Контракт

4800

5.

Діякевич

Дмитро

Валентинович

15.07.1999

Держ.

6.

Довгань

Іван

Михайлович

08.07.1999

Держ.

7.

Кавун

Владислав

Вадимович

30.09.1999

Держ.

8.

Карман

Максим

Миколайович

06.10.1998

Держ.

9.

Качур

Іван

Григорович

02.07.1998

Контр.

попв.15р. 5290

10.

Кузьменко

Ярослав

Вадимович

28.09.1999

Держ.

(батько чорн.І-к)

11.

Лазебник

Максим

Леонідович

04.09.1999

Держ.

12.

Лозовий

Назарій

Олександрович

30.12.1998

Держ.

13.

Муленко

Іван

Васильович

07.07.1999

Контракт

4800

14.

Овчарук

Віталій

Олександрович

03.05.1999

Контракт

4800

15.

Онищук

Костянтин

Богданович

05.01.1999

Контракт

4800

16.

Панченко

Валерія

Віталіївна

08.10.1999

Контракт

4800

17.

Пилипчинець

Едуард

Васильович

26.09.1999

Держ.

18.

Поліщук

Володимир

Павлович

23.11.1998

Держ.

19.

Попов

Владислав

Володимирович

31.10.1998

Держ.

(батько чорн.І-к)

20.

Поштовий

Віталій

Юрійович

03.02.1999

Держ.

СИРОТА

21.

Совгира

Микола

Олександрович

21.04.1998

Контракт

4800

22.

Ткаченко

Ярослав

Віталійович

22.03.1999

Держ.

23.

Халупенко

Валентина

Юріївна

23.10.1999

Держ.

24.

Шкода

Дмитро

Олегович

05.06.1998

Контракт

4800

25.

Щербаков

Богдан

Олександрович

18.04.1999

Держ.

 

 

   Куратор                     Т.Б.Коломинська

 

Староста                   Б.О.Щербаков

ПС-25

 

СПИСОК

студентів ПC-25 групи

5.05010301«РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Амосов

Євгеній

Валентинович

14.03.2000

Держ.

2.

Артемьєва

Настасія

Юріївна

20.07.2000

Контр.

5290грн.

3.

Бабенко

Сергій

Михайлович

21.04.2000

Держ.

4

Бевз

Олександр

Сергійович

12.06.2000

Держ.

5.

Безменко

Анастасія

В’ячеславівна

24.08.1999

Держ.

6.

Білозір

Яна

Олегівна

19.03.2000

Держ.

7.

Бривус

Максим

Володимирович

23.02.2000

Держ.

8.

Варгач

Олег

Станіславович

22.02.2000

Держ.

9.

Дьяченко

Вероніка

Денисівна

09.01.2000

Держ.

10.

Кириленко

Олександр

Віталійович

14.09.2000

Контр.

5290грн.

11.

Манзюк

Анастасія

Сергіївна

27.04.1999

Держ.

12.

Марчук

Дмитро

Олександрович

28.12.1999

Держ.

13.

Мороз

Назар

Володимирович

25.03.2000

Держ.

14.

Москаленко

Денис

Володимирович

14.03.1999

Держ.

малозабезп.

15.

Новіцький

Богдан

Іванович

26.06.1999

Контр.

5290 попов. 16р.

16.

Олійник

Богдан

Володимирович

09.05.2000

Держ.

17.

Перепелиця

Олег

Володимирович

05.09.2000

Держ.

18.

Піщаний

Владислав

Юрійович

23.05.2000

Держ.

(Батько АТО)

19.

Попрієнко

Вадим

Юрійович

17.05.2000

Держ.

20.

Саламаха

Анастасія

Сергіївна

19.04.1999

Держ

(Акд.від. вст.14р.)

21.

Сивокінь

Ростислав

Олегович

02.03.2000

Держ.

22.

Циганюк

Ярослав

Миколайович

27.02.2000

Держ.

23.

Черненко

Артем

Костянтинович

31.08.2000

Держ.

24.

Шкода

Дмитро

Олегович

18.10.1999

Держ.

 

 

Куратор                     Дедкова О.С.

 

Староста                Безменко А.В.

 

Дочірні категорії

  • Розклад занять (денне)

     

    Розклад занять на перше півріччя 2014-2015 навчального року
    Увага! Розклад може змінюватись, звертайте увагу на зміни до розкладу.

    water-line

     

  • Заліки та екзамени (денне)
  • Зміни до розкладу
  • Виховні заходи
  • Розклад ККР
  • Банківські рахунки
  • Студентська рада

    НАША СТУДЕНТСЬКА РАДА

    logo1Це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя.

    Студентська Рада Тальнівського будівельно-економічного коледжу – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безспосередню участь а усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються внашому навчальному закладі.

    Детальніше...

    separator

    - План роботи Студентської ради ВСП Тальнівського будівельно – економічного коледжу Уманського НУС на ІІ семестр 2016-2017 н.р.

    - Список Студентської Ради коледжу на II півріччя 2016-2017 навчального року

    separator

  • Навчальні групи

     

    studentДаний розділ містить інформацію про навчальні групи ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС.

     

    Шановні куратори та старости груп! Якщо ви бажаєте додати на сайт інформацію про свою групу, надішліть лист адміністратору сайта.


  • Сторінка психолога

     

    IzhkoБУЛАВКА АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА

    практичний психолог колледжу

    З 2010 року працює в ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС практичним психологом. 

     

    Пріоритетними напрямами діяльності практичного психолога коледжу є:

    І. Психологічна просвіта й профілактика;

    ІІ. Психологічне консультування студентів, їхніх батьків і педагогічних працівників з питань навчання, виховання, успішної адаптації, соціалізації та ін.;

    ІІІ. Проведення індивідуальних і групових психодіагностичних процедур серед учасників навчально-виховного процесу, розробка рекомендацій за результатами проведених соціально-психологічних досліджень;

    ІV. Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота зі студентами;

    V. Організаційно-методична робота;

    VI. Зв’язки з громадськістю.

    Оскільки, психологічна служба закладу освіти є складовою частиною державної системи охорони фізичного та психічного здоров’я молодих громадян України й діє з метою виявлення і створення оптимальних соціально-психологічних умов для всебічного розвитку особистості молодої людини, проблема, над якою працює практичний психолог визначена як:

    «Психологічний супровід процесу формування професійних компетентностей студентів із урахуванням індивідуальних, вікових особливостей кожної молодої людини, її здібностей, уподобань, оточення та ситуації розвитку».

    Отже:

    • якщо ви хочете розібратися у своїх психологічних проблемах, покращити свій настрій, визначитися нарешті у прийнятті важливого для вас рішення;

    • якщо ви зіткнулися з труднощами у навчанні: побоюєтеся виступати перед великою аудиторією, не можете порозумітися з викладачами, адаптуватися у новому колективі та ін.;

    • якщо у вас назріває конфліктна ситуація з батьками, важко знайти спільну мову з друзями чи просто необхідно виговоритися – ласкаво просимо до кабінету практичного психолога ТБЕК УНУС– ці та інші питання можуть стати як предметом індивідуальної бесіди з психологом, так і однією з тем тренінгового курсу, а конфіденційність та професіоналізм вам буде гарантовано!

    Кабінет психолога знаходиться на І поверсі у гуртожитку коледжу.

     

     separator

    Графік проведення консультацій психологом колледжу

    Понеділок

    14:00-16:00

    Вівторок

    10:00-12:00

    Четвер

    13:00-15:00

    П’ятниця

    10:00-12:00

  • Курси
  • Giga SPORT Line

    gga-banr2

    separator

    - Тренажерний зал - Група кроссфіт - Боротьба Джиу - Джису - Кікбоксинг

    - Змішані єдиноборства ММА - Кіокушинкай Карате   - БодіФітнес

    separator

     Наша адреса: вул.Замкова 93, тел. (097) 89-111-59

by joomlana.net