foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСтудентам

facebook       youtube      vk      google

НАШ ЗАКЛАД В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Студентам

Зміни до розкладу на 20.11.2017р., Понеділок

 

Зміни до розкладу на 20.11.2017р., Понеділок

Заняття за чисельником

Будівельне відділення

БС-11 , БС-12 За астрономію – світова література 15

                           5,6 пара – інформатика 407

БП-13 За фізичне виховання* - інженерна геодезія ЛБМ

             5 пара – інженерна геодезія ЛБМ

БС-21 4 пара – українська мова 202

             5,6 пара – фізика 204

БС-22 1,2,3 пара – основи кольоровознаства 305

             4,5 пара – малюнок і живопис 305

БП-23 1,2 пара - ТіОБВ 405

          3,4 пара – ОРБК 101

          5,6 пара – економіка будівництва 12

БС-31 За основи САПР – будівельні конструкції 105

           4 пара – ОКТ 407

           5,6 пара – основи САПР 101

БС-32, БП-32, БА-32 1,2,3 пара – основи теоретичної механіки та ОМ 14\2

                                       4,5 пара – основи архітектурного проектування 14\2

                                       6 пара – технічний рисунок 14\2

БС-41 За економіку будівництва - основи філософських знань 102

             Етика ділового спілкування в ауд. 202

             4,5 пара – експлуатація будівель і споруд 303

                                              Відділення економіки та програмування

ЕС-14, ФС-15 За українську літературу – математика 302

                           За іноземну мову – фізична культура

                           4,5 пара – біологія 13

                           6пара – основи екології 13

ПС-16 За українську літературу – фізика 204

             За фізичну культуру – математика 103

             5,6 пара – фізична культура      

ЕС-24 1,2 пара – Ціноутворення 15

           3,4,5 пара – психологія 102

ФС-25 1.-----------

               2.Економіка підприємств 12

               3,4,5 пара – психологія 102

ПС-26 За ОПЗ – фізика 204

             За Алгоритми і СД – фізика 204

             4,5 пара – ОПЗ 402  

ЕС-34 Екзамен з Іноземної мови (ЗПС) в ауд. 14\1

ПС-35 1.Охорона праці 12

             2,3 пара – операційні системи 402

             4 пара – фізичне виховання*

ЛІЦЕЙ

11кл. 2пара Захист Вітчизни(хлопці), Інформатика (дівчата) ЛБМ, 08

         3 пара Захист Вітчизни (дівчата), Інформатика (хлопці) КХ, 08

         Четверта пара – алгебра 103

Зі святом, дорогі студенти!

 

denstudentaСтудентські роки — це найвеселіші часи в житті кожної людини. У ці роки всі ми зустрічаємо нових людей, заводимо знайомства, закохуємося, отримуємо перші серйозні перемоги і перші розчарування. І навіть ті, хто навчався у вузі вже кілька років тому, насправді завжди залишаються в душі трошки студентами: з невгамовною спрагою відкриттів і готовністю до нових звершень.

Екзамени І півріччя

 РОЗКЛАД
семестрових екзаменів за І-ше півріччя 2017-2018 навчального року
БУДІВЕЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

переглянути

 

РОЗКЛАД
семестрових екзаменів за І-ше півріччя 2017-2018 навчального року
ВІДДІЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ ТА ПРОГРАМУВАННЯ

переглянути


 

РОЗКЛАД
семестрових екзаменів за І-ше півріччя 2017-2018 навчального року
група ПС-46

переглянути

План роботи коледжу

 

Єдиний план роботи коледжу
на 2017-2018 навчальний рік

З Днем працівників освіти!

t-1

Шановні вчителі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Цей день був і залишиться назавжди для кожного учителя, викладача, сивочолого ветерана педагогічної праці, кожної родини радісним та всенародним святом.
Сьогодні ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низький уклін вам за натхненну і самовіддану працю. Нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму та успіхів, достатку і щастя, бо не руками, а серцями своїми сієте щодня цілющі зерна любові, бо не водою, а невичерпною жагою життя скроплюєте тендітні паростки майбутнього! Хай багатство і щирість ваших душ зігрівають усіх нас, натхнення підносить до вищих щаблів духовності, сила любові захоплює, а краса чеснот вселяє віру у неминучість  вічних істин.

Хай вам щастить у всіх ваших починаннях!
З повагою, голова Студентської ради коледжу Чернуха Лілія та студенти коледжу. 

Списки на отримання стипендії

Списки студентів нового набору на отримання стипендії

СПИСОК
СТУДЕНТІВ БС-11, БС-12, БП-13  груп
СПЕЦІАЛЬНОСТІ  «Будівництво та цивільна інженерія»

переглянути

СПИСОК
СТУДЕНТІВ ПС-16  групи
СПЕЦІАЛЬНОСТІ  121«Інженерія програмного забезпечення»

переглянути

СПИСОК
СТУДЕНТІВ ФС-15  групи
СПЕЦІАЛЬНОСТІ  072 «Фінанси, банківська справа та страхування»   
переглянути

СПИСОК
СТУДЕНТІВ ЕС-14  групи
СПЕЦІАЛЬНОСТІ  071«Облік і оподаткування»   
переглянути

Студентська рада - ОГОЛОШЕННЯ

stud-rada-ogol-01

План виховних заходів

 

ПЛАН

виховних заходів ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж

Уманського національного університету садівництва

на І семестр 2017-2018 навчального року

 

З початком нового навчального року!

 

z-dnem-znanШановні викладачі та студенти!

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року!

Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця.

Список аудиторій 2017-2018 н.р.

 

Список аудиторій, закріплених за групами для проведення виховних та позакласних заходів на 2017-2018 навчальний рік

 

 

група

Прізвище, ім’я по батькові куратора

аудиторія

 

ВІДДІЛЕННЯ БУДІВЕЛЬНЕ

 

БС-11,

БС-12

Якименко Людмила Анатоліївна

204

БП-13

Бридкий Олександр Володимирович

101

БС-21

Міняйло Оксана Олексіївна

102

БС-22

Міняйло Оксана Олексіївна

102

БП-23

Ряба Галина Павлівна

ЛБМ

БС-31

Зубченко Олександр Миколайович

303

БС-32, БП-32, БА-32

 

Копійченко Надія Олександрівна

 

302

БС-41, БА-33

Поліщук Наталія Петрівна

203

 

ВІДДІЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ ТА ПРОГРАМУВАННЯ

ЕС-14,

ФС-15

Булавка Алла Володимирівна

12

ПС-16

Левченко Алла Василівна

402

ЕС-24,

ФС-25

Сухонос Світлана Анатоліївна

142

ПС-26

Горденко Людмила Петрівна

202

ЕС-34

Піддубний Юрій В’ячеславович

401

ПС-35

Дедкова Оксана Сергіївна

15

ПС-46

Бойко Сергій Володимирович

403

 

 

Заступник директора з навчальної роботи                   О.В.Липкань

Розклад дзвінків 2017-2018

 

РОЗКЛАД

дзвінків на 2017 – 2018 навчальний рік

 

               ПОНЕДІЛОК, ВІВТОРОК , ЧЕТВЕР

     1 пара                                             08.30 - 10.00

     2 пара                                             10.15 - 11.45

     Обідня перерва                           11.45 - 12.15

     3 пара                                            12.15 - 13.45

     4 пара                                            14.00 - 15.30

     5 пара                                            15.4517.15

    

                               СЕРЕДА:

    1 пара                                              08.30 - 10.00

     2 пара                                             10.15 - 11.45

     Обідня перерва                           11.45 - 12.15

     3 пара                                            12.15 – 13.45

     Виховна година                          13.45 - 14.25

     4 пара                                            14.25 - 15.55

     5 пара                                            16.10 - 17.40

    

                             ПЯТНИЦЯ

     1 пара                                              08.30 - 10.00

     2 пара                                              10.15 - 11.45

     Обідня перерва                            11.45 - 12.05

     3 пара                                              12.05 - 13.35

     4 пара                                              13.50 - 15.20

 

                           СУБОТА

     1 пара                                               8.30 - 10.00

     2 пара                                              10.15 - 11.45

     3 пара                                              12.00 - 13.30

 

 

Заступник директора з навчальної роботи         О.В.Липкань

Порядок нарахування стипендій

ПОРЯДОК
призначення та  виплати академічних та соціальних стипендій, надання матеріальної допомоги та заохочення студентів ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва

переглянути

Вартість навчання

 

Вартість навчання для студентів, які поступили в коледж у 2016 році на контрактну форму навчання

Код спеціальностей

Назва спеціальності

Вартість

навчання

денна форма

заочна форма

071

«Облік і оподаткування»

5290

-

072

«Фінанси, банківська справа та страхування»

 

5290

 

-

 

121

«Інженерія програмного забезпечення»

 

5290

 

-

192

«Будівництво та цивільна інженерія»

 

5000

 

2500

Про студентську раду

Наша студентська рада це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя.

Студентська Рада Тальнівського будівельно-економічного коледжу – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безспосередню участь а усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються внашому навчальному закладі.

Ремонтуємо, лагодимо, покращуємо

 

 sYcEqs5WRkE  Нещодавно у нашому гуртожитку на другому поверсі в другій секції та на третьому поверсі в четвертій секції завершився ремонт кухонь.

   Такі зміни покращують якість життя студентів. З цього приводу ми вирішили опитати жителів гуртожитку – наших коледжан.

ПС-16

 

СПИСОК

студентів ПC-16 групи

121 «Інженерія програмного забезпечення»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Бовсунівський

Роман

Анатолійович

23.08.2001

Контр.

5290

2.

Безусий

Владислав

Ігорович

19.08.2001

Держ.

3.

Білан

Андрій

Юрійович

03.03.2001

Держ.

4

Бондаренко

Ігор

Віталійович

02.05.2001

Держ.

5.

Вишнівський

Андрій

Сергійович

30.05.2001

Держ.

6.

Воробйов

Євгеній

Валерійович

14.08.2001

Держ.

7.

Голопотилюк

Андрій

Володимирович

18.01.2001

Контр.

5290

8.

Герасименко

Микола

Олегович

19.12.2000

Держ.

9.

Гримак

Валерій

Сергійович

11.09.2001

Держ.

10.

Завінський

Павло

Віталійович

29.03.2001

Держ.

11.

Калиушко

Олександр

Дмитрович

18.03.2001

Держ.

12.

Каневський

Олег

Васильович

24.06.2001

Держ.

13.

Мазуренко

Денис

Вікторович

06.08.2001

Держ.

14.

Мамонов

Тарас

Андрійович

20.04.2001

Держ.

15.

Манзенко

Володимир

Сергійович

25.12.2001

Держ.

16.

Мачуський

Владислав

Олександрович

11.10.2000

Держ.

17.

Міюсов

Дмитро

Юрійович

05.09.2001

Контр.

5290

18.

Мунтян

Михайло

Михайлович

04.09.2001

Контр.

5290 (малозб)

19.

Недбайло

Владислав

Віталійович

06.03.2001

Держ.

20.

Нирко

Микола

Володимирович

15.05.2001

Держ.

багатод. сім.

21.

Оратівський

Сергій

Ігорович

16.08.2001

Держ.

22.

Ротаєнко

Марина

Віталіївна

31.12.2000

Контр.

5290 (інвалід.)

23.

Савченко

Віталій

Олексійович

25.11.2000

Держ.

24.

Сас

Костянтин

Олегович

20.09.2001

Держ.

25.

Сіваков

Вадим

Олександрович

19.10.2001

Держ.

26.

Слизький

Богдан

Олегович

14.10.2001

Держ.

27.

Сошальський

Олександр

Юрійович

07.09.2001

Держ.

28.

Строєвий

Сергій

Олегович

20.05.2001

Держ.

29.

Ткаченко

Євгеній

Миколайович

26.09.2000

Держ.

30.

Хавронюк

Олександр

Олександрович

09.12.2000

Держ.

 

     Куратор                            Л.П.Горденко

 

Староста                          О.Ю.Сошальський         

Дочірні категорії

  • Розклад занять (денне)

     

    Розклад занять на перше півріччя 2014-2015 навчального року
    Увага! Розклад може змінюватись, звертайте увагу на зміни до розкладу.

    water-line

     

  • Заліки та екзамени (денне)
  • Зміни до розкладу
  • Виховні заходи
  • Розклад ККР
  • Банківські рахунки
  • Студентська рада

    НАША СТУДЕНТСЬКА РАДА

    logo1Це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя.

    Студентська Рада Тальнівського будівельно-економічного коледжу – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безспосередню участь а усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються внашому навчальному закладі.

    Детальніше...

    separator

    - План роботи Студентської ради ВСП Тальнівського будівельно – економічного коледжу Уманського НУС на ІІ семестр 2016-2017 н.р.

    - Список Студентської Ради коледжу на II півріччя 2016-2017 навчального року

    separator

  • Навчальні групи

     

    studentДаний розділ містить інформацію про навчальні групи ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС.

     

    Шановні куратори та старости груп! Якщо ви бажаєте додати на сайт інформацію про свою групу, надішліть лист адміністратору сайта.


  • Сторінка психолога

     

    IzhkoБУЛАВКА АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА

    практичний психолог колледжу

    З 2010 року працює в ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС практичним психологом. 

     

    Пріоритетними напрямами діяльності практичного психолога коледжу є:

    І. Психологічна просвіта й профілактика;

    ІІ. Психологічне консультування студентів, їхніх батьків і педагогічних працівників з питань навчання, виховання, успішної адаптації, соціалізації та ін.;

    ІІІ. Проведення індивідуальних і групових психодіагностичних процедур серед учасників навчально-виховного процесу, розробка рекомендацій за результатами проведених соціально-психологічних досліджень;

    ІV. Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота зі студентами;

    V. Організаційно-методична робота;

    VI. Зв’язки з громадськістю.

    Оскільки, психологічна служба закладу освіти є складовою частиною державної системи охорони фізичного та психічного здоров’я молодих громадян України й діє з метою виявлення і створення оптимальних соціально-психологічних умов для всебічного розвитку особистості молодої людини, проблема, над якою працює практичний психолог визначена як:

    «Психологічний супровід процесу формування професійних компетентностей студентів із урахуванням індивідуальних, вікових особливостей кожної молодої людини, її здібностей, уподобань, оточення та ситуації розвитку».

    Отже:

    • якщо ви хочете розібратися у своїх психологічних проблемах, покращити свій настрій, визначитися нарешті у прийнятті важливого для вас рішення;

    • якщо ви зіткнулися з труднощами у навчанні: побоюєтеся виступати перед великою аудиторією, не можете порозумітися з викладачами, адаптуватися у новому колективі та ін.;

    • якщо у вас назріває конфліктна ситуація з батьками, важко знайти спільну мову з друзями чи просто необхідно виговоритися – ласкаво просимо до кабінету практичного психолога ТБЕК УНУС– ці та інші питання можуть стати як предметом індивідуальної бесіди з психологом, так і однією з тем тренінгового курсу, а конфіденційність та професіоналізм вам буде гарантовано!

    Кабінет психолога знаходиться на І поверсі у гуртожитку коледжу.

     

     separator

    Графік проведення консультацій психологом колледжу

    Понеділок

    14:00-16:00

    Вівторок

    10:00-12:00

    Четвер

    13:00-15:00

    П’ятниця

    10:00-12:00

  • Курси
  • Giga SPORT Line

    gga-banr2

    separator

    - Тренажерний зал - Група кроссфіт - Боротьба Джиу - Джису - Кікбоксинг

    - Змішані єдиноборства ММА - Кіокушинкай Карате   - БодіФітнес

    separator

     Наша адреса: вул.Замкова 93, тел. (097) 89-111-59

by joomlana.net