01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Студентам

Черговість на захист дипломних проектів

 

ЧЕРГОВІСТЬ НА ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ

.

Підсумкова атестація 2019

 С П И С О К
студентів-випускників групи ЕС-34, ФС-35
які складають Державну підсумкову атестацію

переглянути

Оголошення!

 

Графік захисту дипломних проектів для групи ПС-45
спеціальності 5.05010301 “Розробка програмного забезпечення”

детальніше


Графік проведення консультацій
з питань профілюючих дисциплін по захисту дипломного проекту
для студентів випускних груп ЗБП-2, БС-41, БП-23.

детальніше

Розклад екзаменів ІІ семестр

 

РОЗКЛАД
семестрових екзаменів за ІІ-ге півріччя 2018-2019 навчального року
ВІДДІЛЕННЯ ПРОФІЛЬНОЇ та ВИЩОЇ ШКОЛИ

переглянути

.

День пам’яті та примирення

 

8 травня працівники коледжу та студентська рада взяли участь у відзначенні Дня пам’яті та примирення. Вшановуючи пам’ять загиблих у ІІ Світовій війні студентська рада поклала квіти до могили майора Скворцова – визволителя м. Тального. Також студентські групи та викладачі у цей день відвідали реквієм- концерт у районному будинку культури та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання, що полягли за наше життя та мир на рідній землі.

IMG 20190508 104347 IMG 20190508 104534

Акція «Чисте довкілля»

0510 квітня 2019р.у нашому коледжі за ініціативою студентської ради відбулася акція «Чисте довкілля». Були залучені студентські групи коледжу, які активно прибирали територію нашого навчального закладу, парк та стадіон. Багато студентів зрозуміли, що смітити – легко, а прибирати – не так просто.

Отже, наш коледж за чисте довкілля!.

Дитяче серденько, живи!

Всеукраїнська акція «Дитяче серденько, живи!»

Студентська рада залучила всіх студентів коледжу до Всеукраїнської акції «Дитяче серденько, живи!» - збір коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні. Усі кошти, які були зібрані студентами коледжу та учнями ліцею, були перераховані у дитячі лікарні. Студентська рада щиро висловлює слова подяки тим, хто не був байдужий та залучився до цієї акції.

1 2 3

Студент року 2019

0113 травня в Тальнівському будівельно-економічному коледжі відбувся конкурс «Студент року 2019». Участь взяли найкращі студентки коледжу: Курченко Яна ФС-35, Макарова Олена ЕС-34, Свірідова Юлія БС-22, Будюк Дарина БС-32. Вони демонстрували своє вміння, розповіли нам про себе, показали глядачам свій рівень інтелекту чотирьох непростих конкурсів: «Візитка», «Захист творчого проекту», «Якби я був…», «Світ моїх захоплень». Напевне найцікавішим з цих конкурсів став «Якби я був..». Глядачам було цікаво спостерігати як би учасниці повели себе будучи головою обласної студентської ради чи міністром фінансів тощо. Крім глядачів за конкурсантами спостерігало досвідчене журі у складі Горпинченка В. В., Копійченко Н.О., Кутової О. О. та Кулик О.Г. Вела конкурс заступник директора з виховної роботи Даценко Т.А.

Підсумкова атестація 2019

 

РОЗКЛАД
проведення Державної підсумкової атестації випускників 2019 року

переглянути

.

Великодній Благовіст

IMG 201924 квітня в Тальнівському будівельно-економічному коледжі відбулася тематична виховна година, присвячена Великодню, яку організувала та провела Якименко Л. А. В актовій залі студенти академічних груп БС-21, ЕС-14, ФС-15, ЕС-24 та вихованці садочків і шкіл, що завітали до нас на свято, показали невеличку виставу, в якій співали веснянки, водили хороводи , закликали весну, чекаючи Великдень, читали святкові вірші.

Вистава була цікава, повчальна та нагадала усім присутнім значення мальованих писанок, пасхальних куличів та Великодніх традицій.

Поезія – це завжди неповторність…

054«Поезія – це завжди неповторність…» - такими словами Ліни Костенко розпочався показовий виховний захід, приурочений Міжнародному дню поезії, у якому взяли участь студенти груп ЕС-24, ФС-25, БС–11/12. Студенти поринули в чарівний світ поезії, адже читалися вірші різних авторів: викладач української мови й літератури Горденко Л.П. прочитала поезії «Страшні слова, коли вони мовчать» Л.Костенко, «До українців» В.Баранова, «Чари ночі» Олександра Олеся, «Кривда», «Лебеді материнства» В.Симоненка; Шляхтич Оксана, студентка групи ЕС-24, декламувала поезію «Про що курличуть в небі журавлі» та переклад українською 90-го сонету Шекспіра, а мовою оригіналу цю поезію прочитала Карбовська Л.В., викладач англійської мови; Нирко Ангеліна, студентка групи ЕС-24, читала власну поезію про рідну мову та вірш про хлопчика-сироту.

День відкритих дверей 2019

DSC0268511 квітня 2019 року в Тальнівському будівельно-економічному коледжі відбувся День відкритих дверей.

Відвідали наш навчальний заклад багато майбутніх абітурієнтів із Тального, Тальянок, Майданецького, Вільхівця Звенигородського району та Молодецького й Вікторівки Маньківського району.

У затишній актовій залі перед майбутніми студентами виступив директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент Андрющенко Андрій Миколайович. У своєму виступі директор наголосив, що серед ВНЗ ми - той коледж, що дивиться в майбутнє, і наша мета - це підготовка висококваліфікованого спеціаліста, людини творчої, ерудованої, компетентної, усесторонньо розвиненої. І сьогодні ми готові й можемо підготувати такого рівня фахівця, керівника, а в майбутньому-ученого,науковця, адже наші знання й уміння служитимуть нашій рідній Україні і її народу, бо прийшов саме той час, коли інтелект, знання, творчість стають пріоритетом, головною продуктивною силою.

Студентська конференція

 

01Студентська звітно-виборна конференція

7 березня 2018 року в Тальнівському будівельно-економічному коледжі пройшла студентська звітно-виборна конференція на якій обирали членів студентської ради з поміж студентів коледжу. На ній були присутні заступник директора Даценко Т. А. , викладач коледжу, голова студпрофкому Булавка О. І., представники студентських груп. Обиралися члени студентської ради згідно положення про Раду. На початку конференції Даценко Т. А. ознайомила присутніх із Статутом – основним документом студентського самоврядування. Студентка коледжу, заступник голови студентської ради Нирко Ангеліна прозвітувала про роботу за минулий рік.

8 Березня

 

8 MarchШановні жінки - працівники коледжу та юні коледжанки!
Щиросердно вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!

Нехай поруч з Вами завжди будуть гідні люди, а серед них-чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які незгоди. Бажаємо, щоб кожний день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм. Хай сонце заходить з весною у Ваш дім, хай зі снігом розтануть і біль Ваш, і гнів, хай білий підсніжник любов принесе і хай Вам завжди удача буде!

Студентська рада коледжу

.

День Святого Валентина!

image01День Святого Валентина – це саме той день, коли варто відірватись від сірих буднів і згадати про високе почуття, яке змушує людей робити насправді красиві та незабутні вчинки. А ім`я цьому почуттю – кохання…Недарма це свято відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. 

День святого Валентина

 

Шановні викладачі, працівники коледжу та студенти!

valen-dayПрийміть наші щирі вітання з чарівним і таким довгожданим для кожного з нас святом – днем святого Валентина. Нехай кожному завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров’я та довголіття. Хай ваші домівки не покидає кохання та радість. А рідні та близькі люди завжди будуть уважні до Вас та дарують незабутні враження. А той, хто ще не знайшов свою половинку, нехай неодмінно знайде її в це чудове свято. Тож хай день Закоханих принесе Вам масу позитиву, чогось нового в життя та виконає найзаповітнішу мрію кожного з Вас.

Студентська рада коледжу

.

Дочірні категорії

 • Розклад занять (денне)

   

  Розклад занять на перше півріччя 2014-2015 навчального року
  Увага! Розклад може змінюватись, звертайте увагу на зміни до розкладу.

  water-line

   

 • Заліки та екзамени (денне)
 • Зміни до розкладу
 • Виховні заходи
 • Розклад ККР
 • Банківські рахунки
 • Студентська рада

  НАША СТУДЕНТСЬКА РАДА

  logo1Це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя.

  Студентська Рада Тальнівського будівельно-економічного коледжу – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безспосередню участь а усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються внашому навчальному закладі.

  Детальніше...

  separator


  - План роботи Студентської ради ВСП Тальнівського будівельно – економічного коледжу Уманського НУС на ІІ семестр 2018-2019 н.р.

  - Список Студентської Ради коледжу на II півріччя 2018-2019 навчального року

  separator

 • Навчальні групи

   

  studentДаний розділ містить інформацію про навчальні групи ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС.

   

  Шановні куратори та старости груп! Якщо ви бажаєте додати на сайт інформацію про свою групу, надішліть лист адміністратору сайта.


 • Сторінка психолога

   

  IzhkoБУЛАВКА АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА

  практичний психолог колледжу

  З 2010 року працює в ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС практичним психологом. 

   

  Пріоритетними напрямами діяльності практичного психолога коледжу є:

  І. Психологічна просвіта й профілактика;

  ІІ. Психологічне консультування студентів, їхніх батьків і педагогічних працівників з питань навчання, виховання, успішної адаптації, соціалізації та ін.;

  ІІІ. Проведення індивідуальних і групових психодіагностичних процедур серед учасників навчально-виховного процесу, розробка рекомендацій за результатами проведених соціально-психологічних досліджень;

  ІV. Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота зі студентами;

  V. Організаційно-методична робота;

  VI. Зв’язки з громадськістю.

  Оскільки, психологічна служба закладу освіти є складовою частиною державної системи охорони фізичного та психічного здоров’я молодих громадян України й діє з метою виявлення і створення оптимальних соціально-психологічних умов для всебічного розвитку особистості молодої людини, проблема, над якою працює практичний психолог визначена як:

  «Психологічний супровід процесу формування професійних компетентностей студентів із урахуванням індивідуальних, вікових особливостей кожної молодої людини, її здібностей, уподобань, оточення та ситуації розвитку».

  Отже:

  • якщо ви хочете розібратися у своїх психологічних проблемах, покращити свій настрій, визначитися нарешті у прийнятті важливого для вас рішення;

  • якщо ви зіткнулися з труднощами у навчанні: побоюєтеся виступати перед великою аудиторією, не можете порозумітися з викладачами, адаптуватися у новому колективі та ін.;

  • якщо у вас назріває конфліктна ситуація з батьками, важко знайти спільну мову з друзями чи просто необхідно виговоритися – ласкаво просимо до кабінету практичного психолога ТБЕК УНУС– ці та інші питання можуть стати як предметом індивідуальної бесіди з психологом, так і однією з тем тренінгового курсу, а конфіденційність та професіоналізм вам буде гарантовано!

  Кабінет психолога знаходиться на І поверсі у гуртожитку коледжу.

   

   separator

  Графік проведення консультацій психологом колледжу

  Понеділок

  14:00-16:00

  Вівторок

  10:00-12:00

  Четвер

  13:00-15:00

  П’ятниця

  10:00-12:00

 • Курси
 • Giga SPORT Line

  gga-banr2

  separator

  - Тренажерний зал - Група кроссфіт - Боротьба Джиу - Джису - Кікбоксинг

  - Змішані єдиноборства ММА - Кіокушинкай Карате   - БодіФітнес

  separator

   Наша адреса: вул.Замкова 93, тел. (097) 89-111-59

 • Рейтингові списки студентів
 • Заочне навчання

   

  Р О З К Л А Д   З А Н Я Т Ь
  для групи ПЦБ-18-1Т ОКР «Бакалавр» спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія», освітня програма «Промислове та цивільне будівництво»

  переглянути

  separator