foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


facebook       youtube      vk      google

НАШ ЗАКЛАД В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

ПС-16

 

СПИСОК

студентів ПC-16 групи

121 «Інженерія програмного забезпечення»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Бовсунівський

Роман

Анатолійович

23.08.2001

Контр.

5290

2.

Безусий

Владислав

Ігорович

19.08.2001

Держ.

3.

Білан

Андрій

Юрійович

03.03.2001

Держ.

4

Бондаренко

Ігор

Віталійович

02.05.2001

Держ.

5.

Вишнівський

Андрій

Сергійович

30.05.2001

Держ.

6.

Воробйов

Євгеній

Валерійович

14.08.2001

Держ.

7.

Голопотилюк

Андрій

Володимирович

18.01.2001

Контр.

5290

8.

Герасименко

Микола

Олегович

19.12.2000

Держ.

9.

Гримак

Валерій

Сергійович

11.09.2001

Держ.

10.

Завінський

Павло

Віталійович

29.03.2001

Держ.

11.

Калиушко

Олександр

Дмитрович

18.03.2001

Держ.

12.

Каневський

Олег

Васильович

24.06.2001

Держ.

13.

Мазуренко

Денис

Вікторович

06.08.2001

Держ.

14.

Мамонов

Тарас

Андрійович

20.04.2001

Держ.

15.

Манзенко

Володимир

Сергійович

25.12.2001

Держ.

16.

Мачуський

Владислав

Олександрович

11.10.2000

Держ.

17.

Міюсов

Дмитро

Юрійович

05.09.2001

Контр.

5290

18.

Мунтян

Михайло

Михайлович

04.09.2001

Контр.

5290 (малозб)

19.

Недбайло

Владислав

Віталійович

06.03.2001

Держ.

20.

Нирко

Микола

Володимирович

15.05.2001

Держ.

багатод. сім.

21.

Оратівський

Сергій

Ігорович

16.08.2001

Держ.

22.

Ротаєнко

Марина

Віталіївна

31.12.2000

Контр.

5290 (інвалід.)

23.

Савченко

Віталій

Олексійович

25.11.2000

Держ.

24.

Сас

Костянтин

Олегович

20.09.2001

Держ.

25.

Сіваков

Вадим

Олександрович

19.10.2001

Держ.

26.

Слизький

Богдан

Олегович

14.10.2001

Держ.

27.

Сошальський

Олександр

Юрійович

07.09.2001

Держ.

28.

Строєвий

Сергій

Олегович

20.05.2001

Держ.

29.

Ткаченко

Євгеній

Миколайович

26.09.2000

Держ.

30.

Хавронюк

Олександр

Олександрович

09.12.2000

Держ.

 

     Куратор                            Л.П.Горденко

 

Староста                          О.Ю.Сошальський         

by joomlana.net