foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


facebook       youtube      vk      google

НАШ ЗАКЛАД В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

ПС-36

 

СПИСОК

студентів ПC-36 групи

5.05010301«РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Віштак(Скрипник)

Микола

Данилович

12.12.1999

Держ.

2.

Герасимчук

Анастасія

Вікторівна

04.04.1999

Держ.

3.

Геращенко

Владислав

Сергійович

26.11.1996

Контракт

4800

4

Гладченко

Руслан

Валерійович

18.10.1998

Контракт

4800

5.

Діякевич

Дмитро

Валентинович

15.07.1999

Держ.

6.

Довгань

Іван

Михайлович

08.07.1999

Держ.

7.

Кавун

Владислав

Вадимович

30.09.1999

Держ.

8.

Карман

Максим

Миколайович

06.10.1998

Держ.

9.

Качур

Іван

Григорович

02.07.1998

Контр.

попв.15р. 5290

10.

Кузьменко

Ярослав

Вадимович

28.09.1999

Держ.

(батько чорн.І-к)

11.

Лазебник

Максим

Леонідович

04.09.1999

Держ.

12.

Лозовий

Назарій

Олександрович

30.12.1998

Держ.

13.

Муленко

Іван

Васильович

07.07.1999

Контракт

4800

14.

Овчарук

Віталій

Олександрович

03.05.1999

Контракт

4800

15.

Онищук

Костянтин

Богданович

05.01.1999

Контракт

4800

16.

Панченко

Валерія

Віталіївна

08.10.1999

Контракт

4800

17.

Пилипчинець

Едуард

Васильович

26.09.1999

Держ.

18.

Поліщук

Володимир

Павлович

23.11.1998

Держ.

19.

Попов

Владислав

Володимирович

31.10.1998

Держ.

(батько чорн.І-к)

20.

Поштовий

Віталій

Юрійович

03.02.1999

Держ.

СИРОТА

21.

Совгира

Микола

Олександрович

21.04.1998

Контракт

4800

22.

Ткаченко

Ярослав

Віталійович

22.03.1999

Держ.

23.

Халупенко

Валентина

Юріївна

23.10.1999

Держ.

24.

Шкода

Дмитро

Олегович

05.06.1998

Контракт

4800

25.

Щербаков

Богдан

Олександрович

18.04.1999

Держ.

 

 

   Куратор                     Т.Б.Коломинська

 

Староста                   Б.О.Щербаков

by joomlana.net