01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

СПИСОК

студентів ЕC-14 групи

071  «Облік і оподаткування»

Прізвище

Ім`я

По батькові

Дата народження

Форма навчання

Оплата.

1.

Андроник

Дмитро

Адамович

28.09.1986

Держ.

2.

Батуринський

Віктор

Романович

23.11.2000

Держ.

сирота(опікун)

3.

Вишинський

Олександр

Володимирович

01.09.2001

Держ.

4

Гончар

Марина

Станіславівна

13.05.2001

Держ.

5.

Доценко

Дмитро

Григорович

14.04.1991

Держ.

6.

Іваненко

Юлія

Миколаївна

03.01.1999

Держ.

7.

Карпенко

Богдан

Сергійович

30.06.1999

Держ.

8.

Кононенко

Тетяна

Дмитрівна

30.03.1983

Держ.

9.

Корчевний

Олександр

Федорович

02.06.2001

Держ.

10.

Корчменюк

Ольга

Василівна

03.06.1994

Держ.

11.

Майчук

Ірина

Миколаївна

09.03.2001

Держ.

12.

Макарова

Олена

Олегівна

06.12.2001

Держ.

Багат. сім.

13.

Немазана

Анастасія

Сергіївна

02.05.2001

Держ.

14.

Поліщук

Інна

Василівна

29.04.2001

Держ.

15.

Рябоконь

Вікторія

Олександрівна

24.10.2001

Держ.

16.

Соколов

Денис

Володимирович

12.06.2001

Держ.

АТО (батько)

17.

Ставенко

Яна

Володимирівна

19.12.2000

Держ.

18.

Товкес

Світлана

Володимирівна

31.05.1972

Держ.

19.

Фісун

Марина

Вадимівна

15.02.1997

Держ.

20.

Цівак

Анастасія

Сергіївна

19.12.2000

Держ.


СПИСОК

студентів ФC-15 групи

072   «Фінанси, банківська справа та страхування»

1.

Бузівська

Світлана

Анатоліївна

22.09.2001

Держ.

2.

Голубенко

Артем

Віталійович

13.06.2001

Держ.

3.

Красноставець

Діана

Олександрівна

03.08.2001

Держ.

4

Курченко

Яна

Станіславівна

14.12.2000

Держ.

5.

Мороз

Анастасія

Віталіївна

30.04.2001

Держ.

6.

Мороз

Вікторія

Іванівна

03.10.2001

Держ.

7.

Пахаренко

Софія

Віталіївна

28.04.2001

Держ.

8.

Перепелиця

Ярослав

Григорович

30.07.2001

Держ.

9.

Судакова

Софія

Євгенівна

15.12.2000

Держ.

 

Куратор                                О.О.Кутова

Староста                              О.О.Макарова