01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

СПИСОК

СТУДЕНТІВ БС-31 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.06010101

«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

    

1

Биць

Наталія

Володимирівна

05.07.1999

Держ.

2

Бондаренко

Олег

Олександрович

10.04.1992

Держ.(ост. курс на контр.)

3

Власенко

Олександр

Сергійович

12.01.1999

Держ. з 01.09.2015

4

Гайшук

Віталій

Миколайович

30.07.1997

Держ.

5

Горобець

Тарас

Юрійович

24.07.1999

Держ.

6

Дзень

Руслан

Віталійович

23.04.1999

Держ.

7

Завадський

Назарій

Тарасович

18.04.1997

Держ. з 04.02.16(бражн)

8

Завалій

Ольга

Ігорівна

27.06.1998

Держ.

9

Загородній

Владислав

Віталійович

04.10.1998

Контракт 4800

10

Ковбасій

Богдан

Станіславович

18.12.1998

Держ.

11

Колісник

Владислав

Анатолійович

03.04.1998

Держ.

12

Кучеренко

Анжела

Василівна

25.02.1997

Держ. з 10.12.14 (Подолян.)

13

Марченко

Максим

Юрійович

11.04.1999

Контракт 4800

14

Музиченко

Назар

Вікторович

22.03.1999

Держ.

15

Олійник

Віктор

Олександрович

17.10.1999

Держ.

16

Перепелиця

Владислав

Сергійович

02.01.1999

Контракт 4800

17

Пилипенко

Ігор

Олегович

20.12.1998

Держ.

18

Поліщук

Василь

Михайлович

08.07.1999

Держ.

19

Пустовіт

Владислав

Ігорович

05.08.1997

Держ.

 


СПИСОК

СТУДЕНТІВ БА-23 групи

СПЕЦІАЛЬНОСТІ 5.06010101

«Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

1

Довгошия

Дмитро

Сергійович

07.09.1998

Держ.

2

Пулеєв

Дмитро

Юрійович

14.11.1997

Держ.

3

Сусла

Євгеній

Миколайович

22.05.1997

Держ.

 

Куратор групи          Н.П.Поліщук       

 

Староста                     Н.В.Музиченко